Anty Cheat BattlEye – czyli 3700 banów w pierwszy tydzień

3

W pierwszy tydzień program BattlEye permanentnie zbanował około 3700 graczy! BattlEye ciężko pracuje nad ulepszeniem wykrywalności różnych funkcji gry Unturned i został w tym kierunku poczyniony ogromny postęp, ponieważ udało się zablokować większość aktualnych oszustów.

Co nas czeka w Unturned?

Jak mogliście zauważyć przez kilka tygodni aktualizacje skupione były na ulepszaniu podstawowych elementów gry, ale ma to ulec zmianie.

Pierwszą rzeczą na której skupi się autor jest dodanie nowych opcji do edytora map (jeśli grasz od dawna powinieneś zauważyć, że edytor map nie dostał praktycznie żadnej aktualizacji od 2 lat). Pozwoli to tworzyć ciekawsze mapy – Nelson wspomina też o nowej oficjalnej mapie ale nic jeszcze nie wiadomo.

Po aktualizacji edytora map, gra a otrzymać nowe elementy rozgrywki. Gracz będzie mógł przestrzelić oponę w aucie, kolorować obiekty i tworzyć połączenia elektryczne. Więcej informacji na trello

 

Dzisiejsza aktualizacja jest dość nudna…

Nowości:

  • Dodano podstawy kodu pod aktualizacje edytora map.

Ulepszenia:

  • Ulepszone rozwiązywania zależności modułów.

Zmiany:

  • Assets genetują GUID kiedy są wczytane.

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Anty Cheat BattlEye – czyli 3700 banów w pierwszy tydzień"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Rebarok
Gość

a jesli mam np. zainstalowanego cheat engina ale nie wlaczonego w menadżerze zadań to dostane bana za posiadanie go nawet na kompie?

DzonyLoker
Gość

Jak nie jest włączony to nie

WitoPL
Gość

czekałem na ten update a tu nuda T_T