Informacje o 3.0 – Dzień i noc

4

Cześć !
Jak już dobrze wiecie Unturned przechodzi wielkie zmiany. Idziemy w kierunku optymalizacji,dedykowanych serwerów wyświetlanych na liście serwerów steam,VAC (anty-cheat),warsztatu steam i ogólnego polepszenia sieci.

Przez ostatnie kilka dni pracowałem nad usprawnieniami obiektów, cyklu dnia i nocy, dróg oraz systemów odpowiedzialnych za magazynowanie przedmiotów.

Będziesz miał teraz pełną kontrolę nad cyklem dzień/noc z poziomu edytora. Aktualnie wszystko wygląda ładniej niż dotychczas oraz zostały dodane fazy księżyca (Zombie inaczej się zachowują podczas pełni księżyca ! ). Od Ciebie będzie zależało jak długo trwa dzień oraz jaka pora dnia będzie obecnie dostępna.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Narzędzie odpowiedzialne za budowę dróg w edytorze zostało znacznie usprawnione. Chciałbym posiadać taką funkcję podczas budowania dróg w PEI ! Można używać różnych tekstur zgodnych z modyfikowanym terenem to oznacza, że wybudujesz m.in. autostradę z czterema pasami ruchu czy też tory kolejowe !

View post on imgur.com

Obiekty mogą być teraz importowane do edytora oraz stawiane na dowolnym poziomie.

Przedmioty posiadają nową fizykę ze względu na nowy sposób ich obsługi przez serwer.  Można dosłownie tworzyć w bazie stosy z łupów !

Asortyment nieco różni się od tego pokazanego w poniedziałek ! Ikonki przedmiotów odzwierciedlają ich faktyczny  wygląd, a to oznacza, że założone modyfikacje będą widoczne z poziomu waszego inwentarza. (Nelson prosi o opinie w komentarzach co można jeszcze do tego systemu dodać. Oczywiście pod oficjalnym tematem do którego link znajdziecie niżej)

View post on imgur.com

Następne kilka dni będę pracował nad oczyszczeniem dodanych funkcji, dodaniem możliwości tworzenia tabel łupów. Możecie spodziewać się kolejnych wiadomości w niedziele.

Chciałbym odpowiedzieć również na pytania odnośnie moich livestreamów. Gdy wszystkie funkcje edytora map będą gotowe, pokaże jego możliwości podczas właśnie takiego strumienia na żywo z tworzenia testowej mapy.

Dzięki za przeczytanie !

http://steamcommunity.com/games/304930/announcements/detail/255897966250876816

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Informacje o 3.0 – Dzień i noc"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MrGorczynk
Gość

A będzie można edytować online ? 😀

Jakub Pędziszewski
Gość

jest błąd ortograficzny 🙂 w przedostatnim akapice, drugie zdanie:
“pokarze” – pokaże

DzonyLoker
Gość

Dzięki! pokarze jest od pokarać 😛

Jakub Pędziszewski
Gość

no problemo 😉