[Akceptowana][Skarga-Gracz] Hades

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
Nick osoby lub administratora: Hades
Link do profilu steam osoby lub administratora: Nie mam
Serwer:PL2
Powód:Latanie

Opis sytuacji: Zabijem typa co zabił mojego kolege przy moście confederation i potem obserwowałem i pilnowałem itów w pewnym momencie sie odwrócilem a tam on sb Latał i latając do mnie podbiegł i mnie zaczał bić. Jak to zwykle bywa miałem problem z wiekszą ilością ss bo niby klikałem ale miałem szifta włączonego i mi sie ss nie zrobily ale potem ogarnałem i zrobilem te 2 znaczące ss. Potem ten sam typo po chwili do mnie podleciał nwm jak ale zrobił to tak szybko jakby miał cały parkour na full, znaczy sie podbiegł do mnie chociaż nie jestem pewien czy lekko się nie unosił nad ziemia. I te latanie to nie wina parkoura bo on naprawde latał i to wysoko-nie skakał.
Dziś już miałem do czynienia z lataniem na ruskim serwerze i jestem za permanentnym dla takich ludzi.
Pytałem się czy ktoś też go widział latającego, ktoś tam coś odpowiedział ale nie jestem pewny czy ktoś się tu wypowie ze świadków.
Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com:
http://imgur.com/a/dJnrT

SS'y od góry są pierwsze, czyli ten na samej górze był pierwszy w czasie, potem reszta ss. Ten ostatni na dole dotyczy tego szybszego "podbiegniecia" do mnie.
A i dodam, że było to około 22.10

Do góry