[Akceptowana]Skarga na SexxownY [SexxownY] (inna niż poprzednio)

Status
Zamknięty.

Witek

Dobrze znany
Nick osoby lub administratora:
Link do profilu steam osoby lub administratora: http://steamcommunity.com/profiles/76561198053404603/
Serwer: PL4
Powód: Kampienie w bazie między mostem i mb, aby zabić graczy przemieszczających się między tymi lokacjami.

Opis sytuacji: Po http://forum.unturned.pl/index.php?/topic/1843-por%C5%9Bba-sprawdzenia-gracza/odłożyłem ity i pobiegłem sprawdzić swoją tezę i nick gracza poprzez danie się zabić. Przechodziłem sobie od mostu do mb i nikogo nie zaatakowałem (bo nikogo po drodze nie mijałem) i z tej samej bazy zaatakował mnie gracz. Dałem się zabić i okazało się, że to SexxownY [SexxownY], na którego już wcześniej była skarga z innego powodu http://forum.unturned.pl/index.php?/topic/1831-skarga-na-sexxowny-sexxowny/ .
Uwaga:
Teraz wyglądałem zupełnie inaczej (wcześniej miałem full eq i było mi widać tylko oczy, a teraz byłem nagi) i nie byłem zagrożeniem, bo nie miałem żadnych itów.
Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)
 

Arron

Dobrze znany
Dokładnie. Nikt i nic nie zabrania strzelania z bazy do potencjalnych wrogów. Jedynym zakazem jest zakaz strzelania do osób lootujących lokacje. Czyli można zbudować bazę 100m od bazy militarnej, ale nie wolno z niej strzelać do ludzi przebywających w lokacji i nie próbujących atakować bazy lub jej mieszkańców.

Kwestia strzelania do golasów z ufortyfikowanej pozycji to sprawa prywatnego honoru graczy. Temat do zamknięcia. A na PL4 się przejdziemy. Sprawdzimy.
 

Arron

Dobrze znany
Tak jak obiecałem, wlazłem na ten serwer, poszedłem lootać militarkę. I tak jak się spodziewałem, strzelali do mnie ze swojej bazy, podczas gdy spokojnie zbierałem sobie itemki. Sexxowny dostał bana na tydzień, a jego kolega/koleżanka Głupiutka Idiotka póki co na dzień, za obrazę moderacji, wykłócanie się, chamstwo na czacie i obelgi wobec graczy. Byłem zmuszony ją/go kicknąć dwukrotnie, po akcji z Sexownym poleciał ban na 24h. Obiecuję, że będę na PL4 zaglądał częściej, bo dzieją się tam straszne rzeczy.

Screeny z banami:

http://imgur.com/a/7beR4

I filmik - dowód na winę Sexxownego.

PS. Macie opening glacy, pozdro dla kumatych. I wybaczcie wydzieranie ryja, serdecznie mnie koleś uszczęśliwił swoim chamstwem :D

https://www.youtube.com/watch?v=tGSZ8JWQb_E
 

Arron

Dobrze znany
Dodatkowo, bo widzę więcej skarg na naszych milusińskich. Powyżej wspomnianą ekipę osobiście zbanuję permanentnie, jak tylko raz mi podpadną. W grze, lub na forum. Tymczasem za karę poproszę zarząd o rozniesienie ich bazy na śnieżkach.
 

Arron

Dobrze znany
Okkko, kimkolwiek jesteś. Regulamin zabrania strzelania, nie zabijania. Dałem się zabić, by na filmiku było widać nick tego kto strzelał. Poza tym, kąt strzału (Ktoś kto ma 960 godzin w unturned wie w którą stronę leci ciało po otrzymaniu buły) bezbłędnie wskazuje Waszą smutną bazę. Dodatkowo, jeszcze raz nazwiesz kogoś idiotą, na forum lub nie, dostajesz bana na tydzień. I perma na każde multikonto.

Boom Boom, dostałeś od strony tunelu, kamera podąża za ciałem, a itemki leżą z tyłu, więc dostałeś w plecy z lewej strony tunelu patrząc z pozycji kamery.
 

okkko

Dobrze znany
Aron to że przegrałeś 40 dni w tą gierke nie znaczy że jesteś jej znawcą , strzelił do ciebie mój kolega z bazy ktory dostał bana a ja cie dobiłem z przed bazy tak żę troche na wstrzymanie sobie daj ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry