[Akceptowane][JuniorMod] Drake

Status
Zamknięty.

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Nick kandydata: Drake
Wiek kandydata: ponad ćwierć wieku ;p
Jak długo grasz u nas?: Około 3 tygodni
Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem osobą zrównoważoną bez rozbudowanego ego. Zawsze staram się być jak najbardziej obiektywny nawet jeśli chodzi o graczy z którymi spędzam sporo czasu na serwerach. Moją największą wadą na pewno jest pobłażliwość, ale jednocześnie staram się zawsze trzymać ustalonych reguł/zasad. Jestem na serwerach unturned.pl bardzo często, na ogół nie mniej, niż 5h dziennie. Podczas tego czasu rzadko zdarza się, aby jakikolwiek admin/kidmod panował nad porządkiem na serwerze więc mimo sporej liczby admów/kidmodów na serwerach mimo wszystko następni nie zaszkodzą, a na pewno pomogą.
Co wniesiesz do ekipy?: Wniosę powagę, trochę śmiechu, ale na pewno profesjonalizm ponieważ we wszystkim co zaczynam robić chcę być najlepszy, a przynajmniej dorównywać najlepszym.
Steam_ID: http://steamcommunity.com/id/sfdrake001/

Ben

Użytkownik
Tak,zdecdowanie tak jest aktywny,pomocny takich ludzi potrzeba na PL-ach szczerze mowiac jest malo juniorow ktorzy sa aktywni,a jezeli juz sa to nie przegladaja czatu gdzie duzo dzieci wyzywa graczy.

Quality

Naczelny Serwerowy MythBuster
Zasłużony

Pomoc: Aby przejść rozmowę o kidmoda musisz pojawić się na teamspeak3, po czym napisać do jednej osoby zajmującej się rekrutacją.
Pomoc: Osoby zajmujące się rekrutacją: Forgrimox | Creative |

Status
Zamknięty.
Do góry