Ankieta Wipe Rp

Czy chcesz wipe rp?

• Tak

Głosy: 33 84,6%
  • Nie

Głosy: 6 15,4%

• Ilość głosów
    39
  • Poll closed .

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Tworzę tą ankietę żeby mieć jasny obraz czego oczekują od nas gracze serwera. Pewna część graczy chce wipe, niektórzy nie, a innym to jest obojętne bo uczą się dopiero grać rp.

Co oznacza zrobienie wipe w najbliższym czasie:
  • Robimy wipe za około tydzień lub dwa.
  • Mapa zostaje ta sama.
  • W npc na czerwonych strefach zmienią się ceny podstawowe i wprowadzony zostaje system przejmowania czerwonej strefy który daje +% do każdego sprzedanego przedmiotu (ceny u npc zawsze wyświetlają się takie same). Przejęcie strefy zajmuje jakiś ustalony czas i wymaga większości naszej grupy na strefie. Raz przejęta strefa będzie cały czas danej grupy aż do momentu przejęcia przez inną grupę. Ile przejęcie ma zajmować czasu i ile % ma dawać, jest do ustalenia.
  • W nadchodzących tygodniach mapa będzie zmieniana na wersję zimową.
  • Zmiany cen w skupach aby poprawić ekonomie serwera
  • Zmiany cen innych rzeczy jak np mieszkań - chyba nikt przez całą edycje nie kupił statku
Zostaje jeszcze trochę rzeczy do omówienia które mogą zostać zmienione.
Ankieta sama się zamknie za 3 dni.

Lea Cortez

Stary wyjadacz
Tworzę tą ankietę żeby mieć jasny obraz czego oczekują od nas gracze serwera. Pewna część graczy chce wipe, niektórzy nie, a innym to jest obojętne bo uczą się dopiero grać rp.

• Mapa zostaje ta sama.
  • W npc na czerwonych strefach zmienią się ceny podstawowe i wprowadzony zostaje system przejmowania czerwonej strefy który daje +% do każdego sprzedanego przedmiotu (ceny u npc zawsze wyświetlają się takie same). Przejęcie strefy zajmuje jakiś ustalony czas i wymaga większości naszej grupy na strefie. Raz przejęta strefa będzie cały czas danej grupy aż do momentu przejęcia przez inną grupę. Ile przejęcie ma zajmować czasu i ile % ma dawać, jest do ustalenia.
  • Zmiany cen innych rzeczy jak np mieszkań - chyba nikt przez całą edycje nie kupił statku
Bo statek jest jużles. Można tylko 2 ploty jakby można było mieć 4 albo 5 to by każdy to kupował i wtedy fajnie jak by cena została i lokalizacja była bliższa redki od hiki tiki.
Do tego UB ALL (bez paru osób nawet nie chodzi tutaj żebym ja dostał bana) Powinno być tak. Nowy wipe = nowa szansa, ale ta szansa nie może być wieczna.
Dodajcie jakieś nowe bronie i NOWE domki które będą tańsze.

Arsusss

Użytkownik
Ogólnie to nie chciałbym pisać konkretnego postu na forum w tym temacie, ale moim zdaniem można by było dodać do mapy trochę struktur z moda City Expansion 2. Mają tam dosyć fajne domki i jak dobrze mi się wydaje to jest tam struktura "sidewalk", czyli najprościej chodnik. Jeśli by go dobrze zniekształcić to można by było zastąpić nim te płoty itp które zakrywały dziury w teksturze. Oczywiście mod trochę waży. Jeśli będzie trzeba mogę dać do niego linka. To taka mała propozycja co do wipa

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Ogólnie to nie chciałbym pisać konkretnego postu na forum w tym temacie, ale moim zdaniem można by było dodać do mapy trochę struktur z moda City Expansion 2. Mają tam dosyć fajne domki i jak dobrze mi się wydaje to jest tam struktura "sidewalk", czyli najprościej chodnik. Jeśli by go dobrze zniekształcić to można by było zastąpić nim te płoty itp które zakrywały dziury w teksturze. Oczywiście mod trochę waży. Jeśli będzie trzeba mogę dać do niego linka. To taka mała propozycja co do wipa
Rzeczywiście mod wygląda fajnie tylko ten rozmiar 201.828 MB :confused: jak ten mod pozwoli na usunięcie innych to zostanie wprowadzony.

To trafi się taki słaby policjant, straci 10 mapelkow w drumie i co wtedy? No nie za dobrze działoby się na serwerze.
Maple powini nosic tylko na grube akcje wiec nie beda raczej ich duzo tracic
Post automatically merged:

Według mnie mapli nie powinno dać się podnosić ale blunty już tak gdyby dało się podnosić maple mielibyśmy ich z 10 ponad i wtedy policja by sama już całkiem nie dawała by rady.
Można by też dodać kupno mapla na omedze za np 100k i dodatkowy quest na odblokowanie npc

Peter

Stary wyjadacz
Medyk RP
Wydaje mi się że Mejdi i Tachanka dali by rade ogarnąć tak policje żeby nie nosili Mapli na każdą akcje.
Cięzko by z tym było , często było by tak że strzela do policji np. Facet z cobrą i policja dojezdza go z bluntów ale jego koledzy wylatują z bronią długą i policja jest bezradna.
Ewentualnie policja może zamienić maple na m'ki które zabijają na 3 strzały ale nie wiem czy był byś tym usatysfakcjonowany.

MrPyra

Użytkownik

• Mapa zostaje ta sama.
No ale mam zdalne nauczanie czyli granko codziennie nie rób wipe wstrzymaj się miesiąc lub 2 bo normalnie tylko w piątek mogę grać więc wiesz

Peter

Stary wyjadacz
Medyk RP
No ale mam zdalne nauczanie czyli granko codziennie nie rób wipe wstrzymaj się miesiąc lub 2 bo normalnie tylko w piątek mogę grać więc wiesz
Kogo to interesuje? Wystarczy spojrzeć na wyniki ankiety , nie będziemy czekać z wipe'm dwa miesiące tylko dlatego że są pojedyńcze jednostki które chcą pograć na obecnej edycji która dla większości jest już nużąca.

• Mapa zostaje ta sama.
proponuję też wprowadzenie rangi mechanik który może używać gadda po za wyznaczonymi strefami przyda się to do wyciągania aut z wody

Do góry