ban za bzdure

Koteczek

Dobrze znany
siemka wlasnie minute temu dostalem bana on naszego kochanego admina pana bartosza majdiego. ban za zabudowywanie lokacji gdzie sie respi loot. postawilem 3 lockery na wejsciu do kosciola na elver w ktorym nic sie nie respi. jedyne rzeczy ktore sie tam pojawiaja to czerwony krysztal ktory jest generowany wraz z mapa i nie jest on jako item do wziecia do eq. dziala mniej wiecej jak taki generator klikasz na niego f i nic doslownie nie masz go w eq ani nic. a jak go spytalem co tam sie respi niby to nic nie odpowiedzial. to fajny admin ktory nie wie co jest czym i banuje bez podstawnie wsm

Koteczek

Dobrze znany
Nie grałem na elver ale chyba tam są questy i teleporty pod ziemią. Jak to zabudowałeś to inni gracze nie mogli się tam dostać.
a w regulaminie jest cos na temat blokowania tekiego czegos?
odpowiedz nie nie ma
imo trudno juz wydfdalem te 15zl ale jak chcesz miec spoko serwer to ogarnij adminow co cos wiedza
Post automatically merged:

1631533745444.png
dzony co o tym myslisz

spoko admin

Ostatnia edycja:

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
Pewnie bana dostałeś za to
"
§ 3.1.2Zakaz zabudowywania miejsc gdzie respi się loot.
"
Admin dobrze się zachował bo najpierw ci wytłumaczył w czym jest problem i chciał żebyś odblokował lokację. Niestety nie chciałeś się dogadać :(

Koteczek

Dobrze znany
Pewnie bana dostałeś za to
"
§ 3.1.2Zakaz zabudowywania miejsc gdzie respi się loot.
"
Admin dobrze się zachował bo najpierw ci wytłumaczył w czym jest problem i chciał żebyś odblokował lokację. Niestety nie chciałeś się dogadać :(
sobie historie czatu zobacz i zapytalem co sie tam respi i nic mi nie odpowiadal.
a w regualminie jest jasno napisane cytuje Zakaz zabudowywania miejsc gdzie respi się loot.
jakis gracz cos tam mowil o krysztale ale to nie item telko czesc mapy

a co powiesz o tym zakladzie
admin moze se od tak mowci ze perma moge dostac za nie zlamanie regulaminu?

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
a co powiesz o tym zakladzie
twoja wola czy się z kimś o coś zakładasz co mi do tego
admin moze se od tak mowci ze perma moge dostac za nie zlamanie regulaminu?
Tak. To jest jedna z wielu rzeczy które robi administrator. To jego dobra wola że o tym informuje bo może od razu dać bana. Tylko nikomu nie zależy na banowaniu graczy jak jest szansa się dogadać.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
chcial sie zalozyc o to ze gracz nie moze podnisic maplestrike na RP. gdybym nie mial racji moglby mi bana dac?
widze fajne podejscie do graczy ze strony administracji i wlasciciela. Zobacz załącznik 3295
Możecie się założyć o to czy pis wygra następne wybory. To sprawa między wami o co się zakładacie.
Mamy zabronić graczom robić zakłady miedzy sobą czy czego teraz oczekujesz?
gdybym nie mial racji moglby mi bana dac?
z tego co wiem na tym polegają zakłady, jakby on nie miał racji to by dał sobie bana. Przynajmniej tak wynika ze zdjęcia które wysłałeś.

Koteczek

Dobrze znany
ale nie zlamalbym regulaminu serwera
malo uczciwe

najlepiej jakbys zrobil rekru na moda czy cos miedzy osobami ktore znaja mapy survivalowe
1631536008095.png
widzeniestosowne zachowanie ze strony administracji

czy admon moze takie rzeczy robic?
bez powodu dal
oj dzony tak jak ci rp padlo to nie pozwol aby survival calkiem zdechl bo te pl2 to jedyna szansa

<3PastorKashii<3

Stary wyjadacz
Sponsor
siemka wlasnie minute temu dostalem bana on naszego kochanego admina pana bartosza majdiego. ban za zabudowywanie lokacji gdzie sie respi loot. postawilem 3 lockery na wejsciu do kosciola na elver w ktorym nic sie nie respi. jedyne rzeczy ktore sie tam pojawiaja to czerwony krysztal ktory jest generowany wraz z mapa i nie jest on jako item do wziecia do eq. dziala mniej wiecej jak taki generator klikasz na niego f i nic doslownie nie masz go w eq ani nic. a jak go spytalem co tam sie respi niby to nic nie odpowiedzial. to fajny admin ktory nie wie co jest czym i banuje bez podstawnie wsm
1.Wykorzystywałes bug i mogłes stawiac struktury gdzie inni gracze nie moga. 2. Zablokowałes wiekszosci graczy przejscie jednego z poziomów koscioła. 3. Bez sensu zaczałes sie kłócic i szukac zaczepki, a po kupieniu unbana zaczałes zaczepiac z Mikeyem (Grande) Mejdiego zeby mu nerwy pusciły i dac wam muty/bany. Dodac jeszcze trzeba ze sam powiedziałes ze podtsawnie daje ci bana po czym kupujesz unbana i zaczynasz sie kłocic

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
ale nie zlamalbym regulaminu serwera
malo uczciwe
Możesz nawet poprosić o perma teraz i ci go dam.
najlepiej jakbys zrobil rekru na moda czy cos miedzy osobami ktore znaja mapy survivalowe
Rekrutacja jest cały czas otwarta. Rangi administracyjne dostaje się na wszystkie serwery i nawet na discord.
oj dzony tak jak ci rp padlo to nie pozwol aby survival calkiem zdechl bo te pl2 to jedyna szansa
No trudno ja robię to for fun. Jak znudzi mi się unturned to otworze serwer na innej grze tak już bywało wcześniej.

Jasille

Użytkownik
Koteczek, blokujesz dla innych graczy robienie misji i skonczenie mapy, nie dziwne ze dal Ci bana, miales czas na zdjecie tych struktur, nie zrobiles tego, po kupieniu unbana go ciagle prowokowales ja na jego miejscu dawno bym Ci dluzszego bana dał i tak ma za duza cierpliwosc do waszych docinek.

Wacho1609

Dobrze znany
Sponsor
proponuje zamknac sprawe :p
Ja proponuję żeby gracze skończyli płakać, koteczek po prostu pomyślał, i wykorzystal swój pomysł, nic się nie respi w tym kościele, więc jak dla mnie ban był nie słuszny. Co do prowokowania, to widziałem bardzo dużo graczy w różnych grach, na różnych serwerach, gdzie admini czy inne osoby były prowokowane, i żadnych konsekwencji nie poniosły, a poza tym w regulaminie nie ma nic o prowokowaniu, więc jak dostał mute to też było to nie słuszne. Jak dla mnie mejdi powinien się zajmować RP a nie survivalem, bo bardziej się na tym zna, a tak to zrobił "eventy" w których dropia itemy z mapy Washington, jeszcze te eventy są dziwne, np. "biegaj z laka", napisałem do mejdiego o co chodzi z tym eventem 3razy, dalej nie dostałem odpowiedzi, więc no fajny admin xD. Proponuję żeby ograniczyć prawa dla mejdiego, i regulamin przerobic żeby nie było luk, a nawet jak beda, żeby nie były takie duże .

kapcio07

Moderator Serwera
Moderator Serwera
Ja proponuję żeby gracze skończyli płakać, koteczek po prostu pomyślał, i wykorzystal swój pomysł, nic się nie respi w tym kościele, więc jak dla mnie ban był nie słuszny. Co do prowokowania, to widziałem bardzo dużo graczy w różnych grach, na różnych serwerach, gdzie admini czy inne osoby były prowokowane, i żadnych konsekwencji nie poniosły, a poza tym w regulaminie nie ma nic o prowokowaniu, więc jak dostał mute to też było to nie słuszne. Jak dla mnie mejdi powinien się zajmować RP a nie survivalem, bo bardziej się na tym zna, a tak to zrobił "eventy" w których dropia itemy z mapy Washington, jeszcze te eventy są dziwne, np. "biegaj z laka", napisałem do mejdiego o co chodzi z tym eventem 3razy, dalej nie dostałem odpowiedzi, więc no fajny admin xD. Proponuję żeby ograniczyć prawa dla mejdiego, i regulamin przerobic żeby nie było luk, a nawet jak beda, żeby nie były takie duże .
ograniczyc prawa mejdiemu?
tylko widzisz on przed zbanowaniem koteczka zapytal sie administracji czy dac mu bana
i to plakanie koteczka ze mejdi respi itemy czy on do kogokolwiek strzelil?

Do góry