Ban za zabicie typa z kuszy

Status
Zamknięty.

Lubieplacki

Użytkownik
Witam,
otoż po zabicu typa w alberton i lognieciu ( oczywiscie poczekałem 10 sekund ) i wbiciu ponownym było wszystko dobrze, aż do momentu gdy weszedłem na serwer wpisałem /home i wrocilem aby odlozyc itemy, nagle tepnol się admin ( Jan poddej vipy czy coś takiego ) i mnie zabił. Po wbiciu na ts zaczeli wulgarnie mnie obrażać a potem normalnie porozmawiali. Niestety nic to nie dało ban za nic, no po prostu *****.. Prosze o rozważenie mojej skargi. Bo to, że się zabiło 1 typa z kuszy nie znaczy, iż mam cheaty. Pozdrawiam ( Byla godzina okolo 21:15 )

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Zacznijmy od tego że nie zabiłeś jednego goscia i nie tylko za to dostałeś bana.Jan obserwował Cie długi czas na serwerze.Po wbiciu na TS tłumaczyłeś się że żadne czity do tej gry nie działają bo testowałeś i tym sobie strzeliłeś w kolano...Testowałeś czity i napiszesz jeszcze że na singlu?:).Jan mówił że co chwile się odwracałeś tak jak byś go widział.I wiedziałeś gdzie są inni gracze.

Arrowkuu

Dobrze znany
A więc wypowiem się jak wyglądało wszystko od mojej strony, oczywiście zacznijmy od początku - gracz podejrzany już rano był przeze mnie sprawdzany i było na niego doniesienie że widzi graczy przez ściany, pooglądałem go trochę i dziwne było jedno, że obracał się w moją stronę co jakiś czas (moim zdaniem dlatego że mnie widział, a biegałem na vanish'u), dałem mu spokój - może to był tylko przypadek. Kolejna sytuacja, gdzie kolega oskarżony o wallhack'a zabija gracza z full przedmiotami (mejdi), który skrył się w domku wchodząc do niego zaznaczam leżąc po czym wyszedł z gry (po odczekaniu 10 sekund). Po ponownym dołączeniu postanowiłem interweniować, więc teleportowałem się do niego, zabiłem i zbanowałem - bo przedmioty nie należały do niego, a mejdi upierał się że jeżeli otrzyma bana to on nie chce stracić swoich cennych przedmiotów. A co do samego Team Speak'a, zaczęliśmy rozmawiać - pisze brednie że ktoś go "wulgarnie" obrażał, bo nic takiego nie miało miejsca (mejdi też był i potwierdzi) do tego mówił mi że nagrywa naszą całą rozmowę. Bym zapomniał, pytając go ponownie czy posiada jakieś niedozwolone modyfikacje odparł na to że wszystkie nie działają bo sprawdzał sam.

Lubieplacki

Użytkownik
Jan poddej oddaj, poszedłem do alberton tam gdzie mnie zabił, miałem kusze i kilka strzał, stał perfitnie w oknie więc wiesz, żaden to dowod. cheatow nie mam, chciałem je zainstalowac ale nie dzialaja zadne. A po drugie nawet jak bym je miał to bym na wasz serwer ich nie uzywal tylko na areny po tam duzo cheaterow... Ale nigdy, prze nifgdy to tej gry cheatow nie mam. Uważam 100% bana za nic.

Lubieplacki

Użytkownik
Nie chce spamić ale musze cos jeszcze napisac to mejdi, jak gram odwracam się cały czas abym nie dostał headshota od tylu, mozecie to obserwowac caly czas i caly czas czy mnie obserwujecie czy nie odwracam sie co jakies 10 sek i patrze czy nikt za mna nie biegnie :)

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Lubieplacki napisał:
Jan poddej oddaj, poszedłem do alberton tam gdzie mnie zabił, miałem kusze i kilka strzał, stał perfitnie w oknie więc wiesz, żaden to dowod. cheatow nie mam, chciałem je zainstalowac ale nie dzialaja zadne. A po drugie nawet jak bym je miał to bym na wasz serwer ich nie uzywal tylko na areny po tam duzo cheaterow... Ale nigdy, prze nifgdy to tej gry cheatow nie mam. Uważam 100% bana za nic.
Napewno każdy Ci w to uwierzy :) W alberton stałem na plazy a ty wyszedłeś z wody tuż obok mnie cały czas nurkując to też jest przypadek tak?
PS:Na team speaku mówiłeś że połowa nie działa teraz zmieniłeś jednak zdanie.

Lubieplacki

Użytkownik
Połowa nie działa, żadne nie działają :) A ja gram na 3 osobie więc cie widzialem bedac w wodzie :) Czy nie umiecie zrozumieć że ja gram bez cheatow?

Snieg

Dobrze znany
LubiePlacki ta sytuacja jest dość dziwna esp jest łatwe do wykrycia, ale też jest 2 strona medalu mianowicie możesz być szczerze ogarnięty patrzysz 2 razy w 1 strone zanim popatrzysz w drugą. Masz też ponoć dużo za uszami alt+f4 wiem że dużo o tym wiesz.

Status
Zamknięty.
Do góry