Baza której nie da się zraidować!

Status
Zamknięty.

Woodl3

Użytkownik
Nie działa to na serwerach tych tych no z tego forum jakieś znane ale słabe więc tym bardziej polecam moją bazę!
Można napisać pod postem (steam dyskusje general ,,Unraidable base building" Sierpko
Zbuduje dla Ciebie bazę za pieniądze której nie da się zraidować, która jest funkcjonalna i to nie jest żaden glitch, bug itd. TO W PEŁNI LEGALNE nie dostaniesz za to bana kicka etc
UWAGA działa to tylko na mapie z safezone'ami!
Jeśli chcesz wejść na serwer i nie być znowu zaskoczonym i złym za to że ktoś Ci zraidował bazę, to idealny wybór!
Cena zależy od wielu rzeczy, mapa, tryb trudności, wielkość bazy, wygląd, wszechstronność bazy, własne zachcianki (mogę nawet sprawić że wszystko będzie do góry nogami!)
Budowanie tego, szukanie materiałów, zajmuje bardzo dużo czasu. Ale spokojnie ta baza nie jest taka droga jakby się wydawało! Coś niezniszczalnego i taniego? Absurd? Nie! Jeśli chcesz zapytać o cenę albo ustalić co ma w niej być to pisz! (sentry są wcale nie potrzebne ale można je zrobić dla uroku bazy to już zależy od CIEBIE)
Płatność skinami w CS GO a czasem nawet w unturned ale wiecie jak rynek unturnedowy jest niestabilny.
Jeśli zapłacisz PaySafeCardem lub przez przelew zapłacisz do nawet dwóch razy mniej!

Ostatnia edycja:

Woodl3

Użytkownik
Już wiem. Nie, nie buduję. honeycomb to baza do zraidowania mimo wszystko. Ale mój sposób to coś zupełnie innego. Chyba jako jedyny na kurde świecie to robię bo nigdy tego nie widziałem na innych serwerach etc

Woodl3

Użytkownik
Double post
Aaaa o wiesz ja myślałem że to takie ogólne forum. Nie wiedziałem nawet o istnieniu waszych serwerów XD
No u was tego nie można zrobić *ale na innych jak najbardziej zapraszam na steamie jest dyskusja oraz macie angielską wersję tego*

A kij tam idę spać
Dyskusja na steamie nazywa się
Unraidable base building
Nazywam się Sierpko

Następnym razem użyj opcji "Edytuj".

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry