Bezpieczna wyprawa: Droga po kokosy.

Status
Zamknięty.

Pietya

Stary wyjadacz
Witam

Przedstawiam wam mój nowy poradnik na temat bezpiecznego zarobku na wyspach kokosowych.

Jak zapewne wiecie „Wyspy Kokosowe” to dobry i zyskowny zarobek. Zasada zarabiania tutaj jest prosta. Wystarczy ściąć palmy kokosowe, pozbierać kokosy i zanieść do szanownego Dobrego Mudżina z Afrika :D.Jest to dobry zarobek bo wypłata za przedmiot jest tu największa tj, 1 kokos = 50$. Ale jak to często w życiu bywa, dobry zarobek często wiąże się z ryzykiem.

Ryzyko związane z zarabianiem na kokosach związane jest z wszechobecnymi napadami.
Nie ważne czy jesteś napadany przez Mafie czy małą grupkę, aby temu zapobiec lub gdy juź do tego dojdzie ujść z życiem możesz skorzystać z tych porad:

Po pierwsze.
Najlepiej idźcie tam w conajmniej dwie osoby. Dlaczego? Ponieważ jeśli będziecie tam z kolegą istnieje mniejsze ryzyko że napastnik was zaatakuje, bo jak wiadomo. W kupie siła :D.Po drugie.
Dobrze jest posiadać jakąś broń palną, np pistolet Cobra który pozwala na prowadzenie szybkiego ognia automatycznego co jest ważne biorąc pod uwagę to że napad będzie szybki a napastników będzie kilku więc aby mieć jakiekolwiek szanse będziecie potrzebować automat :).
(Ale pamiętajcie najlepiej jest zapobiegać.)

Po trzecie.
Jeśli zauważycie zbliżających się podejrzanych graczy. Poprostu uciekajcie. Nie warto ryzykować cennymi przedmiotami lub życiem.
Jeśli będziecie płynąć pod wodą, istnieje szansa że uda wam się bezpiecznie uciec. :)


Ale Przedewszystkim powiadomcie policję o takiej sytuacji!

A najlepiej będzie jeśli będziemy się szanować i wspólnie pracować :D
====================

Przepraszam że ten poradnik jest dość krótki, ale myśle że na tyle dobrze napisany że pomoże nowym graczą odnaleźć się na serwerze. :)

Pozdrawiam Pietya.
 

Kroganin

Stary wyjadacz
Ładnie wykonany poradnik, ale przecież to co mówisz każdy już wie...
''Dobrze jest posiadać jakąś broń palną''
To jest chyba logiczne, że jak chce się bronić przed napastnikiem z bronią palną to powinienem użyć podobnej broni.
 
Poradnik ciekawy, lecz bez odpowiedniego sprecyzowania, mianowicie odwołuje się tu do zasad RP, które mówią m.in. o tym, że jeśli wyciągasz broń będąc napadany możesz dostać full auto bez ostrzeżenia, i do tego, że jeśli cię zabiją mogą dokończyć akcję RP i okraść cię w szpitalu
 
Status
Zamknięty.
Do góry