Może Bitcoin

Hype

Naczelny Serwerowy MythBuster
Administrator Serwerów
Sponsor
Programista/Kreator
Witam wszystkich bardzo serdecznie!
w tym temacie chciałem wam zaprezentować pewnego moda który by nam pozwolił wcielić się w górnika kopiącego bitcoiny :D :>

Basic tower.png
BASIC TOWER
CRAFTING
(niedostępna u NPC)
KORZYŚCI
z najmniejszej koparki dostajemy jednego bitcoina
Midrange tower.png
MIDRANGE TOWER
CRAFTING
(dostępna u informatyka) po wykonaniu kilka misji
KORZYŚCI
z średniej koparki dostajemy piec bitcoinow​
Large tower.png
LARGE TOWER
CRAFTING
(dostępna u informatyka) po wykonaniu kilka misji
KORZYŚCI
z największej koparki dostajemy dziesięć bitcoinow​
System.png
SYSTEM
CRAFTING
Do złożenia Systemu
będziemy potrzebować :
1x CPU
2x GPU
4x RAM
1x Motherboard​
Motherboad.png
MOTHERBOARD
Można go znaleźć u npc wykonując misje.​

aby dostać ten przedmiot w sklepie komputerowym należy wydać ' '​
GPU.png
GPU

CPU.png
CPU

BITCOIN.png
BITCOIN
Można go zdobyć kopiąc bitcoin.​
Cena bitcoina do USTALENIA
Koparki działają na tej samej zasadzie co beczki z lekko zmienionym systemem stawiania , na koparkach nie można używać fertilizera i można je stawiać gdziekolwiek bez żadnego plota :) również
koparki imitują fajny dźwięk chodzących kart graficznych.
link do moda = https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1691633928&searchtext=bitcoin
Cóż, tyle ode mnie :> czekam na wasze propozycje

//EDIT EFEKT KOŃCOWY
MISJE

jakby miało zostać to wprowadzone to wykminiłem sobie takie cuś , będzie taki informatyk w którymś z miast (można by było dodać jakieś nowe miasto wraz z tym wariatem ;p) który będzie potrzebować pomocy przy stworzeniu tej koparki a dokładniej części do niej / części / aby stworzyć 1 system/koparki = (System , motherboard , GPU , CPU , RAM) razem to 5 przedmiotów czyli byśmy mieli 5 misji, każdy przedmiot znajdował by się u jakiegoś npc np farmera który by potrzebował pomocy przy zbieraniu jajek a w zamian byśmy dostawali na przykład RAM , misje by byli co raz trudniejsze np aby zdobyć GPU trzeba by było iść na deadzone i pogadać z npc który jest chroniony przez bossa (który się respi po wejściu na deadzone) , inny pomyśl na misje to na przykład = żul na złomowisku znalazł płytę główna , jest on spragniony i potrzebuje picia (RUMU) i x25 toonie , 25x loonie na jedzenie / po jej ukończeniu byśmy dostawali ta płytę główna, po uzyskaniu wszystkich przedmiotów craftujemy 1 system i idziemy z nim do informatyka który w zamian + dopłaceniu 10k dawałby nam dostęp do jego sklepu z koparkami.

BRAKUJĄCE MISJE 2

Tutaj liczę na @wasza kreatywność / @dzonyloker

CENY KOPAREK

Nasz informatyk będzie posiadał w sklepie 2 typu koparek =

Zobacz załącznik 630
1lvl (BASIC TOWER)
1 BITCOIN
CENA BY NIE BYLA ZROWNOWAZONA
Zobacz załącznik 631
2lvl (MIDRANGE TOWER)
KOSZT = 1,000zl
5 BITCOIN
500 zl PROFITU
Zobacz załącznik 632
3lvl (LARGE TOWER)
KOSZT = 2,000zl
10 BITCOIN
1,000 zl PROFITU
Zobacz załącznik 633
BITCOIN
KOSZT = 300 zl
1 BITCOIN
300 zl PROFITU
MAKSYMALNA ILOŚĆ KOPAREK NA DOM = 1 PLOT = 15 KOPAREK NA DOM

Dziękuje @Haes , @Knykciu197 za pomoc przy propozycji.

Ostatnia edycja:

Gogras127

Stary wyjadacz
Hajp wie jak napisać propozycje. Moje dzieci bendom sie od ciebie uczyc
Co do propozycji to jest bardzo spoko. Tylko dzony zrób to tak żeby te przedmioty się craftowało, a nie jak alkohol, że wode musisz kupować i być na minus.

mejdi

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Zasłużony
Ja jestem na nie tylko z tego powodu że znowu spadek FPS.
Chyba że da rade w końcu wyjebać z serwera te BECZKI i zamienić na to.Bo w tym momencie z FPS na serwerze jest totalna porażka...

U

Usunięte konto 4276

Jestem na tak ale to nie moze byc tez za op, trzeba tak zrobic zeby sie zarabialo troche wiecej niz alho
Nie podoba mi sie to ze ze najslabsza daje jeden srednie juz 5 a najlepsza 10
Patrzac na to co daje najlepsza bylbym za tym zeby sie dalo craftowac tylko te srednie z 2 systemów
Cena skupienia elementów jednego systemu 10k cena jednego bitcoina 6k
Post automatically merged:

Chyba że da rade w końcu wyjebać z serwera te BECZKI i zamienić na to.Bo w tym momencie z FPS na serwerze jest totalna porażka...
Duze te koparki sa wiec lepsze to dla servera od beczek i koki a jesli to bedzie oplacalne to beczki pójdą w odstawke na masową skale

Gogras127

Stary wyjadacz
Polecam pogadać z dzonym/alphastarem na temat powiększenie mapy. Po prostu większy dystans pomiedzy lokacjami dałby nam odetchnąć naszemu pctowi.

Kopanie bitcoinów w naszym kraju jest nie opłacalne ponieważ musimy liczyć ceny prądu jaki użyje nasza maszyna, nic nie ma za darmo. Kopanie bitcoinów się nie opłaca ponieważ będziemy minimalnie na plus.
Swoją drogą spadki fps'ów są ogromne jak ktoś zrobi sobie taką farmę.

Hype

Naczelny Serwerowy MythBuster
Administrator Serwerów
Sponsor
Programista/Kreator
ktoś ma propozycje dotyczące cen? ciężko jest wymyślić zoptymalizowane ceny przez ta koparkę 1 lvl (BASIC TOWER) ;<

WildWolf

Stary wyjadacz
Tak wgl to nie da sie uzyskac metal sheetow na pl10

Edit nie da sie zrobic tych cen tak zeby to nie bylo za op np
Motherboard - 500
Cpu - 500
Gpu - 250
Ram - 250
Na 1 system wyjdzie to 2,5k zeby to sie oplacalo to musi byc 1 bitcoin za np 2,750 a jak z "large tower" ktory kosztuje ok. 7,5k a dostajesz z niego 10 bitcoinow po 2,750 to bedzie to zbyt op a jak bedzie mniej to sie "basic tower" nie bedzie opylal

Ostatnia edycja:
Do góry