Zrobione bonne offre (wielka propozycja)

Status
Zamknięty.
U

Usunięte konto 4276

Jako że jest dużo broni z francji to trzeba ją dodać dla graczy dla policji dla wszystkich
kolor niebieski dla policji
kolor
czerwony dla graczy
kolor
zielony dla nikogo bo Op czy nie pasuje do rp
zaczynajmy:

Banshee 3036
Carabine 3002: Wali 88 w głowe bez hełmu dosyć mocna jako karabin snajperski możliwość wszytkich dodatków ranger. Cena: 50K(przy aktualnych cenach)
Chester 3080: Ja nwm czy to jest dobry pomysł bo na redke już będzie zerowy wstęp ale no powinna być jakaś pompa do kupienia :/(55k)
Corsican 3039: fajny pistolecik taki lepszy avenger dajmy 3K(przy aktualnych cenach)
Fusilette 3023: Odpowiednik zubka tylko dla policji ma mały magazynek ale reszta statystyk dokładnie jak w zubku
Genaugewehr 3041: Wzorowane na hk416. Tylko dla graczy, podobne do maplestrike'a. 100k (przy aktualnych cenach)
Herstal 3052: Nie wiem co sądzić o tej bronii magazynek nie duży rozrzut pokaźny ale te obrażenia to jest coś naprawdę ciekawego.
Karus 3111: Drop z mega. Bardziej kolekcjonerska broń wydaje się słabszą wesją chimery.
Kestrel 3008 : Nie mam informacji z wiki o dokładnych obrażeniach więc nwm co tutaj zrobić
Kriegs 3108: Tak jak Herstal
Monsieur 3078: No to jest snajperka do ręki ale w granicach tolerancji. Cenowo to 10K (przy aktualnych cenach)minimum. To jest deagle na sterydach a nie jakiś zmodowany pyrdek.
Musket 3005: Z random itema bez możliwości zdobycia ammo. Taka forma pamiątki
Rattlesnake 3033: Połączenie yuri-vipera broń uniwersalna do 120m zasięgu. Gorsza od maplestrike'a. Reprezentująca mp5sd.
Rubicon 3026: one head kill 300m. zdecydowanie nie.
Vanguard 3043: To będzie kontrowersyjne. Ale broń się różni od blunta zasięgiem mianowicie 5m więcej, ale wydaje mi się że m1014a jako ikoniczna broń policyjna, antyterrorystyczna powinna zostać zastąpiona z bluntforcem który dropiłby mega. I używana wyłącznie w sytuacji napadau na bank bądź bezpośredniego wydania nakazu przez komendanta.

Nie daje żadnej akniety bo pełno broni jest opisane

Wszystkie informacje brałem z strony: https://unturned.fandom.com
Porównywałem bronie z tymi które już mamy oraz sprawdzałem je na strzelnicy
Tutaj jest ładny opis tych broni i kilku innych które pominąłem:
@Aktualizacja
Genaugewehr tylko w sklepie dla graczy.
Corsican tylko w sklepie dla graczy.
Nie może być broni dostępnych w obu sklepach bo to się może skończyć sprzedawaniem broni z sklepu policyjnego przez policjantów

Ostatnio edytowane przez moderatora:
U

Usunięte konto 4276

Tak dopisze co do tego vanguarda jak to się nie przyjmie to to wywalamy bo ja wiem że to mocne bydle jest ale no ten look mnie zniewolił. Nie jestem fanem shotgunów ale tego tak.

lamy

Stary wyjadacz
Jako że jest dużo broni z francji to trzeba ją dodać dla graczy dla policji dla wszystkich
kolor niebieski dla policji
kolor
czerwony dla graczy
kolor
zielony dla nikogo bo Op czy nie pasuje do rp
zaczynajmy:

Banshee 3036
Carabine 3002: Wali 88 w głowe bez hełmu dosyć mocna jako karabin snajperski możliwość wszytkich dodatków ranger. Cena: 50K(przy aktualnych cenach)
Chester 3080: Ja nwm czy to jest dobry pomysł bo na redke już będzie zerowy wstęp ale no powinna być jakaś pompa do kupienia :/
Corsican 3039: fajny pistolecik taki lepszy avenger dajmy 3K(przy aktualnych cenach)
Fusilette 3023: Odpowiednik zubka tylko dla policji ma mały magazynek ale reszta statystyk dokładnie jak w zubku
Genaugewehr 3041: Wzorowane na hk416. Tylko dla graczy, podobne do maplestrike'a. 100k (przy aktualnych cenach)
Herstal 3052: Nie wiem co sądzić o tej bronii magazynek nie duży rozrzut pokaźny ale te obrażenia to jest coś naprawdę ciekawego.
Karus 3111: Drop z mega. Bardziej kolekcjonerska broń wydaje się słabszą wesją chimery.
Kestrel 3008 : Nie mam informacji z wiki o dokładnych obrażeniach więc nwm co tutaj zrobić
Kriegs 3108: Tak jak Herstal
Monsieur 3078: No to jest snajperka do ręki ale w granicach tolerancji. Cenowo to 7K (przy aktualnych cenach)minimum. To jest deagle na sterydach a nie jakiś zmodowany pyrdek.
Musket 3005: Z random itema bez możliwości zdobycia ammo. Taka forma pamiątki
Rattlesnake 3033: Połączenie yuri-vipera broń uniwersalna do 120m zasięgu. Gorsza od maplestrike'a. Reprezentująca mp5sd.
Rubicon 3026: one head kill 300m. zdecydowanie nie.
Vanguard 3043: To będzie kontrowersyjne. Ale broń się różni od blunta zasięgiem mianowicie 5m więcej, ale wydaje mi się że m1014a jako ikoniczna broń policyjna, antyterrorystyczna powinna zostać zastąpiona z bluntforcem który dropiłby mega. I używana wyłącznie w sytuacji napadau na bank bądź bezpośredniego wydania nakazu przez komendanta.

Nie daje żadnej akniety bo pełno broni jest opisane

Wszystkie informacje brałem z strony: https://unturned.fandom.com
Porównywałem bronie z tymi które już mamy oraz sprawdzałem je na strzelnicy
Tutaj jest ładny opis tych broni i kilku innych które pominąłem:
@Aktualizacja
Genaugewehr tylko w sklepie dla graczy.
Corsican tylko w sklepie dla graczy.
Nie może być broni dostępnych w obu sklepach bo to się może skończyć sprzedawaniem broni z sklepu policyjnego przez policjantów
Jak dla mnie rattlesnake jest troche zbyt op na te 120m.

Status
Zamknięty.
Do góry