Brzydko policjantowi napisałem

Status
Zamknięty.
Sprawa wygląda następująco dostałem kare więzienia na 2H za:
- 3 fotoradary
- 4 napady na npc
- 1 morderstow

nie ukrywam że troszkę się zdenerowaowałem i napisałem cytuję

"co kurwa ? chyba was popierdoliło"

moja proźba jest taka czy mógłbym mieć skruconego bana do 12 godzin
bo niektórzy piszą do nich jeszcze gorzej a nie ponoszą konsekwencji za to

btw. Przepraszam kilku administratorów forum
za poprzedni post :)

Przeniosłem ze złej zakładki

a i chciałbym ładnie przeprosić

WildWolf

Stary wyjadacz
Sprawa wygląda następująco dostałem kare więzienia na 2H za:
- 3 fotoradary
- 4 napady na npc
- 1 morderstow

nie ukrywam że troszkę się zdenerowaowałem i napisałem cytuję

"co kurwa ? chyba was popierdoliło"

moja proźba jest taka czy mógłbym mieć skruconego bana do 12 godzin
bo niektórzy piszą do nich jeszcze gorzej a nie ponoszą konsekwencji za to

btw. Przepraszam kilku administratorów forum
za poprzedni post :)

Przeniosłem ze złej zakładki

a i chciałbym ładnie przeprosić
Nie utrudniales im nic ani nic takiego? Jak nie to 2h jest przesadzone za takie zbrodnie

nie, może jedynie to że mam dziwnego buga z tymi samochodami że nie mogę do nich wsiadać i żeby
to naprawić musiałbym wyjść z gry od subskrybować moda w warsztacie potem spowrotem za subskrybować
i to chyba jedyny powód ale ta kara już może zostać bardziej mi się o tego bana rozchodzi a kare mogę odsiedzieć
te samochody między innymi mercedes jaguar itd. wszystkie z tego moda
Post automatically merged:

Wystarczy takie usprawiedliwienie czy to nie jest kompletne usprawiedliwienie że z powodu
buga nie mogłem wejść do auta ?

Ostatnia edycja:

wergoll

Użytkownik
według mnie gracz powinien dostać mniejszego bana do 12h od godziny dania czyli około 19:30 ale do tego odsiadka w więzieniu 1h lub 24h ale bez odsiadki w więzieniu.
I zgadzam się że 24h za napisanie "co kurwa ? chyba was popierdoliło" to za dużo a poza tym ludzie krzyczą lub piszą "HWDP" "JP 100%" itp. ale nie dostają banów lub wyzywają innych na chacie gry.

Nie napadów nie było jedynie abdul(ten z rp) powiedział mi o tej nowej komendzie /napad to tylko sprawdziłem czy to działa i faktycznie działa ale napadu nie było bo w ciągu 3 sec oddaliłem sie od miejsca zdażenia więc przynajmniej według mnie napad to ne był (maska gazowa się nie liczy o ile się nie mylę)

Było by miło gdyby jednak ten ban był zdjęty bo i tak połowa mineła a dla mnie to był 1 ban i raczej już mam nauczkę że lepiej niekturych rzeczy nie sprawdzać

A i jeżeli ma to znaczenie to był ze mną jeszcze abdul mochmet czy jakoś tak nowy lolicjant aleksander sanaview który przeszukiwał i.nic nie znalazł a węgorz i pomarańcze chyba są legalne

Ostatnia edycja:

Dynia

Stary wyjadacz
Dodajecie nowych policjantów, którzy dostaja sie tam chyba z przypadku, siedziałem w celi patrzyłem przez okno jak mi mustanga z przed depo kradli, pisałem na /policja i nikt nawet z depo się nie ruszył, a był tam jeden policjant... Chcę iść na policjanta, żeby pomóc trochę to nikt nawet nie reaguje na podanie choć są tylko opinie na Tak

Dynia na policjanta

Czyli nie dostane tego ub gdy odczekałem już 18 godzin

Dobra zamknijcie ten post bo i tak zostały już 3 godziny ...

Dziękuje za pomoc. :) już ban dobiega końca za 35 minut więc xd z tymi odwołaniami

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry