Error 32 Bit, Problem z ładowaniem.

Status
Zamknięty.

Knifu

Dobrze znany
Witam, mam problem, mianowicie gdy włączam Unturned wszystko wydaje się w porządku ładuje się ale gdy ładowanie się kończy wyskakuje komunikat: The game crashed. The Crash report folder named "Data_liczby" next to game executable. It would be great if you'd send it to the developer of the game!
Dowiedziałem się że to problem z systemem, tzn. dlatego że system jest 32 bit'owy.
Pomyślałem że to irracjonalne bo w minimalnych tej gry jest: "Windows 7 32 bit".
I tutaj pytanie, macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Minimalne wymagania mój komputer spełnia.

jeśli masz np. 2gb ramu to może być przeciążony i nie udziwignie unturned. Spróbuj w menadżerze zadań dodać tą grę jako piorytet na wysoki to może pomóc. A i jaki masz system jak windows 10 32bit to ustaw we właściwościach unta uruchom w trybie zgodności z windows 7. JAK pomogłem to wyżebram od ciebie like a jak nie to przepraszam że nie podołałem temu zadaniu.:sunglasses::sunglasses::sunglasses::disrelieved::disrelieved::dizzy::expressionless::fearscream:

Status
Zamknięty.
Do góry