failrp policji

Status
Zamknięty.

MC6940_PL_

Dobrze znany
Styczeń 26, 2020
18
3
28
Steam
76561198867617842
Nick oskarżającego: Sanczo Padles, Peter Padles
Nick oskarżonego policjanta:
Joker Felicia
Apoloniusz Niemy
Jakub Siergiejew
Powód napisania skargi:
Jak wiemy policja pl10 w odrywaniu rp zajmuję ostatnie miejsce z jakich kolwiek graczy na serwerze Joker oczywiście od razu zrobił transformers nagle wysiadł z helki a po chwili pędził już poldkiem po akcji okazało się że panowie rozpoznali nas po cytuje <trupach zabitych oraz kulach w nich> posiadałem broń winchester jedyny którego napadliśmy został zabity z determinatora policjant jednak po testach balistycznych uznał że strzały oddane do poszkodowanego były z mojej broni można by wymieniać i wymieniać ale najlepsze słowa wypowiedziane przez policjanta na szpitalu brzmiały tutaj znowu zacytuję < za napadanie na graczy jest pan zatrzymany>
zachowanie jak najbardziej must winowe i tutaj policja podciera się skargami co wtorek. Jak widać na nagraniu Sanczo uciekł policji po czym został tepnięty do celi.
Śmieszna Akcja
Dowody rzeczowe [screeny, filmiki]:

CykaMe

Dobrze znany
Kwiecień 20, 2020
197
23
33
Daj dłuższe nagranie gdzie skrapujesz maski
Post automatically merged:

Chłopie dostałeś z tasera a dalej biegasz latasz pod szpitalem trochę dziwne

Peter

Stary wyjadacz
Policja RP
Wrzesień 29, 2019
272
97
73
Steam
76561198985791754
Co ja mogę powiedzieć , waszą tożsamość rozpoznaliśmy gdy po całek akcji usuneliśmy maski z trupów. Jeżeli chodzi o to przeszukanie na szpitalu to powiedziłem kadeciarni że nie mogą tak was przeszukiwać ( przeszukanie powinno odbyć się na komendzie) więc wszystkie rzeczy zostały odzyskane.

CykaMe

Dobrze znany
Kwiecień 20, 2020
197
23
33
Puchacz podczas kiedy ty mku uciekałeś wpisywał komendę aby cie wsadzić do paki jednak coś było nie tak i zajęło mu to trochę więcej czasu
A tak poza tym nie poszanowanie życia?Policjant z bronią maszynową a ty sobie tak o uciekasz

Status
Zamknięty.