Filmy z Unturned RolePlay

kapipro01

Stary wyjadacz
Ja pamiętam że cały czas jeździłem fordem GT dopóki mi magicznie nie znikł i odtąd się cykałem nim jeździć. (dokąd nie załatwiłem dobrego programu do nagrywania, bo miałem najgorszy jaki mógł być) Więc ja się bardziej przestraszyłem błędów serva i gry niż graczy xd

WildWolf

Stary wyjadacz
Medyk RP
I pomyśleć że "Bambole" przejeły serwer bo każdy czeka na nową edycje a dzony sobie ciągnie ją dalej :p
To nie jest przejmowanie serwera, to jest granie gdy nie ma sie wyzwania. Caly hajs pewnie maja z sadzenia koki czy cos, nie z napadow i nawet nie maja kogo napadac jak nikt tymczasowo nie gra. Kiedys bylo przejmowanie jak gralo z 5 grup ktore potrafily wiecej niz sellanie koki i rywalizowaly ze soba. Kurla kiedys to bylo nie to co teraz jakies noszenie szmatki na ryjcu

Mr.Horse

Stary wyjadacz
To nie jest przejmowanie serwera, to jest granie gdy nie ma sie wyzwania. Caly hajs pewnie maja z sadzenia koki czy cos, nie z napadow i nawet nie maja kogo napadac jak nikt tymczasowo nie gra. Kiedys bylo przejmowanie jak gralo z 5 grup ktore potrafily wiecej niz sellanie koki i rywalizowaly ze soba. Kurla kiedys to bylo nie to co teraz jakies noszenie szmatki na ryjcu
Nwm, ja tam afczyłem 9/10 edycji w domku i nic nie robiłem. Nawet koki mi się nie chciało sprzedawać, a potem nie grałem 3 edycje bo cały czas to samo.

Do góry