Itann

Nowy
Nick: Itan
Nazwa w grzę: 1 Edycja- Ojciec Mateusz 2 Edycja- Frank Milton 3 Edycja- Itan Bertone [MOKOTÓW]
Data zbanowania
: rok temu
Kto zbanował
: Dzony Locker oran Mejdi
Powód bana: Oszustwo ( próba wyłudzenia unbana )
Serwer: [PL10] Unturned.pl

Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie tej prośby na serwerze byłem od samego początku też dużo pieniędzy wydałem na ten serwer Minęło sporo czasu od ostatniego logowania się na serwerze miałem dużo czasu na przemyślenia i uważam, że należy mi się ostatnia szansa na powrót na serwer RP Wszystkiego bardzo żałuję Chciałbym powrócić na serwer wraz z starą ekipą Mokotowa z pierwszej edycji i za wszystkie przewinienia jeszcze raz przepraszam i naprawdę tego wszystkiego żałuję mam nadzieje że proces ten przebiegnie pomyślnie i sprawa mojego unbana będzie rozpatrzona w sposób pozytywny:disrelieved:

https://steamcommunity.com/id/LOVE_20_11_2018_LOVE/ Steam Profil

/Pozdrawiam
ITAN

Ostatnia edycja:
Nick: Itan
Nazwa w grzę: 1 Edycja- Ojciec Mateusz 2 Edycja- Frank Milton 3 Edycja- Itan Bertone [MOKOTÓW]
Data zbanowania
: rok temu
Kto zbanował
: Dzony Locker oran Mejdi
Powód bana: Oszustwo ( próba wyłudzenia unbana )
Serwer: [PL10] Unturned.pl

Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie tej prośby na serwerze byłem od samego początku też dużo pieniędzy wydałem na ten serwer Minęło sporo czasu od ostatniego logowania się na serwerze miałem dużo czasu na przemyślenia i uważam, że należy mi się ostatnia szansa na powrót na serwer RP Wszystkiego bardzo żałuję Chciałbym powrócić na serwer wraz z starą ekipą Mokotowa z pierwszej edycji i za wszystkie przewinienia jeszcze raz przepraszam i naprawdę tego wszystkiego żałuję mam nadzieje że proces ten przebiegnie pomyślnie i sprawa mojego unbana będzie rozpatrzona w sposób pozytywny:disrelieved:

https://steamcommunity.com/id/LOVE_20_11_2018_LOVE/ Steam Profil

/Pozdrawiam
ITAN
Dajcie chopowi UB, ja za multikonto i rdm co jest faktycznie skurwielstwem dostałem perma i możliwość UB na następnej edycji. Itan za próbe wyludzenia UB co jest troche x kurwa d dostał perma rok temu czyli mineły 2 edycje. Każdy zasługuje na drugą szanse ;)

Itann

Nowy
próbowałem wyłudzić ub bo dostałem bana za to że moja ekipa próbowała wybugować apc z parkingu co prawda udało im się i nim potem jeździłem i nic więcej ale skoro uważacie że aż tak złym człowiekiem jestem to spoko Wesołych i z fartem :) Temat do zamknięcia Miło było przez te pare edycji będzie co opowiadać dzieciom

Do góry