Jak stworzyć serwer unturned (najnowsza wersja)

Status
Zamknięty.

dude

Użytkownik
Witam, mógłby mi ktoś napisać jak stworzyć serwer unturned na najnowszą wersje gry. Serwer może być z siecią hamachi i chciałbym aby był na max 5 graczy. Jeśli taki temat jest już zamieszczony na forum, to przepraszam za ponowne zamieszczenie takie pytania, lecz potrzebna mi jest szybka odpowiedz.

Pozdrawiam, dude

Smiley158

Dobrze znany
1. Tworzysz skrót od pliku Unturned.exe i nazywasz go tak jak chciałbyś żeby nazywał się serwer, np: Serwer1 (u mnie test1)
2. Wchodzisz we właściwości, robisz spację po tej całej ścieżce i piszesz: nographics batchmode +secureserver/NAZWA_SERWERA (U mnie to wygląda tak: D:\Gry\ABiblioteka\steamapps\common\Unturned\Unturned.exe nographics batchmode +secureserver/test1
3. Włącz ten skrót i powinna ci się pojawić konsola, w której nic się nie wyświetli.
4. Wyłącz konsolke i wejdź w folder "Servers". Tam powinien być folder z nazwą tego serwa (U mnie test1)
5. Gdy wejdziesz do "Servers", wchodzisz w folder "Server" i otwierasz plik "Commands" za pomocą notatnika.
6. Wpisujesz od góry na dół: name test1
password 123
port 12345
map PEI

Oczywiście nazwę, hasło oraz port możesz sobie pozmieniać jak chcesz. Jeśli chciałbyś z kolegami zagrać na mapie pobranej z Warsztatu Steam, powiedz im żeby ją pobrali i wtedy zmieniasz w "Commands" linjke map na przykład: map Russiav3

Mi zadziałało za pierwszym razem ale jeśli nie będzie ci działać to napisz do mnie, spróbuję pomóc.

Aby dodać sobie bądź komuś innemu wpisujemy w konsolę: admin nick

@edit: I oczywiście żeby koledzy mogli wbić musicie mieć hamachi i zrobiony tam "pokój" :)

Pozdrawiam, Smiley158​

Status
Zamknięty.
Do góry