Jaka ma być kolejna edycja serwera rp

"Gabek"

Dobrze znany
Proponuje dodać jakąś wyznaczoną strefę dla myśliwego, z tego co pamiętam na jednych z pierwszych edycji na mapie było miejsce odgrodzone murem, z wieżami, było to dość fajne rozwiązanie. Obecnie gracz jeśli chce polować to robi to między graczami, w miastach, między nimi. Myślę, że jakiś las, otoczony siatką, w pustym miejscu na mapie sprawdziłby się fajnie. Proponuje także licencje łowiecką, pozwalającą na posiadanie droni myśliwskiej nie tylko na swojej posesji. Byłyby to bronie typu Hawkhound, Schofield.

Kolejna sprawa to cywilne samochody, których większy wybór byłby jak zawsze mile widziany, ktoś wyżej pisał także o motocyklach.
Dość popularne mody które ostatnio widziałem i stwierdziłem, że pasowałyby całkiem fajnie do rp to:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2073926683 - oczywiście wybrane pojazdy z danego moda
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2087507604 - bardziej ciesząca oko modyfikacja, ze szczegółowo (jak na unturned :p) zrobionymi pojazdami
 

kombacior981995

Stary wyjadacz
Medyk RP - Ordynator
Albo usunąć wszystkie długie bronie do kupna i zostawić tylko pistole co pewnie ograniczyło by pvp na serwerze bronie długie dodać tylko za wykonanie jakiś arcytrudnych questów albo do wygrania w jakiś eventach.
 
Do góry