Kamperka

Status
Zamknięty.

CykaMe

Stary wyjadacz
Proponuje dodać do regulaminu punkt który zakazuje kamperki.
Nie da sie przez to nawet zlootować miejscówek takich jak militarka gdyż...
Pewne(wstaw dowolny wulgaryzm) kampią na typowym grzybie a ich zasada działania jest taka:
2 kampi na grzybie z matamorezami a jeden lootuje militarke kiedy zabijesz tego co lootuje milke już matamki do ciebie walą i nie da się go nawet zlootować
Wczoraj wbiłem na serwer koło 9-10 (pl3) kamperka mówie ok wejde później wbijam dzisiaj 18:40 kampera dalej trwa w najlepsze
Myślę że pomysł dobry

jestem za pewien osobnik tak samo na PL4 kampi sobie z hertem (BEZ OPADU) gra on po 10-12h nic sie nie da zrobic na militarce :DD jesli sie juz go zabije to oczywiscie nic z tego bo on wywali sie na bazie

CykaMe

Stary wyjadacz
Z takie co pamiętam to był tutaj kiedyś zakaz kampienia jednak teraz go usuneli (nie wiem co kierowało osobą która zdecydowała się to usunąc z regulaminu)

Mr.Horse

Stary wyjadacz
Jestem na nie. Kiedyś na takich kupowałem hinda i się rozbijałem na ich bazie po czym robiłem raida, a na koniec griefingowałem ich bazy poprzez stawianie metalowych pleatów.
EDIT: Nie zawsze się udawało i kaska na marne, ale wtedy czekałem, aż kamperzy na lokalizacje pójdą offline. Wtem realizowałem swój plan. Na moje szczęście claim flagi nie były ukryte w filarach.

Ostatnia edycja:

CykaMe

Stary wyjadacz
To kup w SMS shopie za prawdziwe pieniądze lub zrób to taktycznie. Jak nie miałem pieniędzy na hinda to stawiałem łóżko obok oponentów i strzelałem do nich za drzew. Kiedy schodzili z baz byli łatwym celem, a jak mnie otoczyli to robiłem home i zabijałem ich od boku.
Home który trwa 60s?

BurekPL

Stary wyjadacz
Jestem na nie. Kiedyś na takich kupowałem hinda i się rozbijałem na ich bazie po czym robiłem raida, a na koniec griefingowałem ich bazy poprzez stawianie metalowych pleatów.
EDIT: Nie zawsze się udawało i kaska na marne, ale wtedy czekałem, aż kamperzy na lokalizacje pójdą offline. Wtem realizowałem swój plan. Na moje szczęście claim flagi nie były ukryte w filarach.
Kiedys to bylo teraz troche trudniej bo nie da sie pojazdow od srodka naprawiac

XMOX

Stary wyjadacz
Ale na mili sa 3 lub juz 4 takie kamperki ... Takie cos nie ma sensu i przez to jest o polowe mniej graczy ponieważ nikt nie ma takiej psychy aby grac na takim servie gdzie wala do cb z 3 stron z matamoreza z odległości 300m

Baby Yoda

Stary wyjadacz
Kamperki są i bedą nawet jak był regulamin każdy pisał że "nagrane" "masz bana" a taka jest prawda ze nikomu sie tego nie chcialo robić i ostatecznie raz na tydzień może ktoś dostawał bana
Jak byl zakaz kamperki to nie było dużo kamperów moze trafil sie jeden raz na jakis czas ale teraz to masz tak jak idziesz na milke na pl3 to 2 na bazie 2 z niej zeskakuje co mi to da że sam zabije 2 typa co do mnie biegną jak dostaje zaraz z matamoreza

CykaMe

Stary wyjadacz
zabijesz kampera bo sie wychyla jak debil ale co z tego masz? podbite kd moze lekko ale nawet nic z tego nie zlootujesz

Status
Zamknięty.
Do góry