Kilka propozycji

Jasille

Użytkownik
Witam, tak jak w temacie mam kilka propozycji, które powinny zostać rozpatrzone bo na chwile obecna to jedyny grywalny serwer to pl2, a takie pl3 czy pl4 umarły.

Proponuje skasować całkowicie raid stuff ze sklepu, zostawić jeden vault tak jak u gracza, albo calkowicie ten vault skasowac oraz wywalić range sponsora bo ona zabija te serwery, ja wiem ze serwery trzeba utrzymac z czegos, ale niedlugo to jedyny serwer do utrzymania to bedzie pl2 i rp bo inne nie maja za bardzo aktywnych graczy.

Szycha_

Dobrze znany
Sponsor
Zgadzam sie z tym, raid stuff, vaulty rozwalily pl4, pl3 teraz max tam jest 10 osob jak kiedys bylo po 20, sponsor powinien dostac sporego nerfa poniewaz nie oplaca sie rajdowac sponsora bo ma wszystko na vaulcie.

<3PastorKashii<3

Stary wyjadacz
Sponsor
Jestem za, bo na pl3 i pl4 gwałtownie spadła aktywnosc i gdzie było po 25 to teraz jest po 7. Staffraid też bardzo zabija te serwey bo przychodzi se taki cwaniaczek i kupuje 70 misli na bazke i graczowi odechciewa sie grac :p

Axili

Użytkownik
Sponsor
Jak dla mnie powinni skasowac sponsora a vaulty powinny być takie same jak kiedyś. Raid stuff w sklepie jest do bani bo nie dość że bardzo łatwo raidowac, to jeszcze możesz kupować po 1 rakiecie cały czas co jest op taktyka bo jak cię ktoś zabije to tracisz tylko Rocket launchera. Tak zgodzę się sponsor zabił pl'ki.

Xtol

Stary wyjadacz
Usuncie raid stuff bo teraz raidy wyglądają tak ze sponsor kupuje 20 rakiet czy wiecej i
po prostu jest to smutne bo taki sponsor z nikąd se moze kupic rakiety na raida. A co do vaulta to i tak po tej zmianie jest nadal zbyt op już lepiej albo go usunąć albo zostawić wlasnie usunąć każdego i zostawić tylko ten vault gracza .
Tak samo jak kit sponsora jest zbyt op bo na takim pl 4 więcej niz 90 % hertow jest z kitu sponsora bo widać nawet bo dodatkach wiec nawet juz lootowanie po bron jak hert traci sens

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
Liczba graczy gwałtownie spadła bo zaczęła się szkoła. Ceny raid stafu był już raz podnoszone, można ustawić jeszcze większe tak żeby kupować jak ewentualnie zabraknie 1 c4 przy rajdzie. Cena hinda widze też jest mała bo kosztuje teraz 3k, a tym chyba można łatwo rajdować.

kapcio07

Moderator Serwera
Moderator Serwera
Liczba graczy gwałtownie spadła bo zaczęła się szkoła. Ceny raid stafu był już raz podnoszone, można ustawić jeszcze większe tak żeby kupować jak ewentualnie zabraknie 1 c4 przy rajdzie. Cena hinda widze też jest mała bo kosztuje teraz 3k, a tym chyba można łatwo rajdować.
hinda jest do wywalenia to juz na starcie ci powiem bo laduje sie ja low callem military i to jest zbyt op
respic sie moze aczkolwiek chodzi mi o sklep zeby ja wywalic ze sklepu

nieznany(XYZ)

Stary wyjadacz
Legenda
Jestem na tak wywalcie te walone sponsory i vaulty i rajd stuff . A odnaszac się do szkoły dlaczego tam gdzie ja gram po szkole czyli u mn to zazwyczaj 15.15 jest po 40 os ( moim zdaniem więcej osób gra w czasie szkolnym niż w wakacje [ znam wiele osób które w wakacje nawet kompa nie dotknęły a podczas szkoły se grają dzien w dzień ] ) .

mucho

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
ogólnie zauważyłem że Ci co najbardziej marudza O te sponsory mają zakupioną rangę sponsor taki paradoks. ja bym zrobił inny serwer poprostu niz takie standardowe pl4 taki zmodowany jakieś lepsze ubranka lepsze bronię customowa mapa. ja wiem są już 2 takie serwerownie Ale czemu nie może być 3 Polskiej ? nie wszystko odrazu musi być lepsze niż tamte 2 , od czegoś trzeba zacząć :) A ja napewno pomógł bym w realizacji takiego serwer no i oczywiście nie mówię tu o kopiowaniu tamtych serwerów bardziej uzylbym ich jako wzorce
Post automatically merged:

ogólnie zauważyłem że Ci co najbardziej marudza O te sponsory mają zakupioną rangę sponsor taki paradoks. ja bym zrobił inny serwer poprostu niz takie standardowe pl4 taki zmodowany jakieś lepsze ubranka lepsze bronię customowa mapa. ja wiem są już 2 takie serwerownie Ale czemu nie może być 3 Polskiej ? nie wszystko odrazu musi być lepsze niż tamte 2 , od czegoś trzeba zacząć :) A ja napewno pomógł bym w realizacji takiego serwer no i oczywiście nie mówię tu o kopiowaniu tamtych serwerów bardziej uzylbym ich jako wzorce
raczej całą moją ekipa pd by pomogła w realizacji takiego serwera

Axili

Użytkownik
Sponsor

Myślę że więcej osób bez rang marudzi na sponsorów, a co do servera nie lubię modów ale jak ktoś lubi to spoko.

nieznany(XYZ)

Stary wyjadacz
Legenda

Gram na pewnym full moded serwie gdzie gra po 40 50 osób moim zdaniem jest to zajsbity pomysł ale trzeba znać się na tym i dobrać wsyzstko tak aby te op rzeczy byłyby ciężkie do zdobycia

cookiee

Użytkownik
Ogólnie cale te rangi są zbyt op najbardziej op jest Vault i sklep jestem za zmniejszeniem Vaulta i wyrzucenia ze sklepu raid stuffu, zostawić tylko rzeczy pod pvp jakieś ciuszki jedzenie itp, rozumiem że serwer musi się jakoś utrzymać ale bez przesady szanujmy się.

Ostatnia edycja:

mucho

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
chłopaki słuchajcie vault nie zostanie zmniejszony raczej A co do rajd stuffu też nie zostanie on usunięty może by było lepiej podnieś poprostu ceny raid stuffu tak aby nie był on ogólno dostępny Ale to też musi powstać propozycja tych cen

cookiee

Użytkownik
chłopaki słuchajcie vault nie zostanie zmniejszony raczej A co do rajd stuffu też nie zostanie on usunięty może by było lepiej podnieś poprostu ceny raid stuffu tak aby nie był on ogólno dostępny Ale to też musi powstać propozycja tych cen
To napewno cene rakiet zwiększyć bo z tego co wiem ale nie jestem pewny kosztuje 1k gdzie dla sponsora to jest chwila siedzenia na serwie z czego większość pewnie afczy w nocy

Do góry