Kilka propozycji

Xtol

Stary wyjadacz
Te rakiety to powinny byc z 2 3 razy droższe zeby raidy nie wygladaly tak jak teraz ( Sponsor który nazbierał jakas sume kupuje 20 rakiet po 1 zeby nie stracić i bombarduje baze z każdej strony) żeby sponsor choc raz musial pojsc zlootowac ta milke a nie kupic rakiety i raidowac

Xtol

Stary wyjadacz
Ciągłe podnoszenie cen to jest błędne koło ,ponieważ cena dla zwykłego gracza będzie nie osiągalna a sponsor i tak zarabia dostatecznie tyle żeby na nie nazbierać.
Niby tak ale aktualna cena jezeli sie nie myle 1100 i tak jest ciezka dla zwykłego gracza do osiągnięcia bo musisz grać pare godzin a taki sponsor ma ją co jakeis 40 minut :/ i to jest smutne

Jasille

Użytkownik
zmiana raidstuffu nic nie da, wywalic go calkowicie to wiekszosc ludzi z ranga sponsor nigdy nikogo nie zrajduje bo nie wiedza jak farmic itemy, to samo te vaulty zostawic taki jak ma gracz i ta gra bedzie miala wiecej sensu, a na elver proponuje zmienic kity sponsora i legendy bo to za duzo waluty elverowej za nic nie robienie.

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
ja osobiście jestem na tak, oraz usunięcie całkowicie Hinda z możliwości kupna go jest to zbyt OP ponieważ wystarczy farmić zielone boxy
a jak braknie 1 c4 to unlucky się mówi :D

Jasille

Użytkownik
ja osobiście jestem na tak, oraz usunięcie całkowicie Hinda z możliwości kupna go jest to zbyt OP ponieważ wystarczy farmić zielone boxy
a jak braknie 1 c4 to unlucky się mówi :D
To nawet farmic nie trzeba bo na sponsorze co 30 minut masz 3 boxy za monety + 6 boxow z kit amunicja, ktory jest co 10 minut, wiec jest to troche przesadzone, no ale jak hinda sie wyrzuci ze sklepu to bedzie lepiej to samo z rakietami, c4, sticky granatami i explosivami + boxami do dragona, wiekszosc nie bedzie potrafila rajdowac bo nie bedzie miala z czego ;p

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
To nawet farmic nie trzeba bo na sponsorze co 30 minut masz 3 boxy za monety + 6 boxow z kit amunicja, ktory jest co 10 minut, wiec jest to troche przesadzone, no ale jak hinda sie wyrzuci ze sklepu to bedzie lepiej to samo z rakietami, c4, sticky granatami i explosivami + boxami do dragona, wiekszosc nie bedzie potrafila rajdowac bo nie bedzie miala z czego ;p
bo kity nie są robione przezemnie xD ale ciężko wymyślić kity na Normalne serwery :D kuwait spoko miał system kitów :D

kapcio07

Moderator Serwera
Moderator Serwera
a mozesz zaproponowac kity?

Jasille

Użytkownik
a mozesz zaproponowac kity?
W sensie kity dla sponsora? Całkiem bym ta range skasował bo ta ranga zabija totalnie kazdy serwer z tej serwerownii, a kity na elver legendy/sponsora(jesli tej rangi nie wywala) bym zmienil, zeby nie dawaly tyle waluty elverowej, ktora sobie mozna wymienic na krysztaly czy bronie ;p

kapcio07

Moderator Serwera
Moderator Serwera
W sensie kity dla sponsora? Całkiem bym ta range skasował bo ta ranga zabija totalnie kazdy serwer z tej serwerownii, a kity na elver legendy/sponsora(jesli tej rangi nie wywala) bym zmienil, zeby nie dawaly tyle waluty elverowej, ktora sobie mozna wymienic na krysztaly czy bronie ;p
o to mi chodzi daj propozycje kazdego kita kit donator kit vip kit legenda kit sponsor bo raczej sponsor zostanie

Jasille

Użytkownik
o to mi chodzi daj propozycje kazdego kita kit donator kit vip kit legenda kit sponsor bo raczej sponsor zostanie
Co do pei i washa kity moga zostac takie jakie sa, tylko wywalic hinda ze sklepu zeby nie stali sobie w bazie i nie farmili kit amunicja aby kogos zrajdowac, a co do elver to wyrzucilbym noktowizory z kit legenda i sponsor, ze sponsora wywalil bym medkity i dal zamiast tego z 3 dressingi wiecej no i zmiana broni w kit sponsor z reflection na pucka max, bo tak te kity daja jakies 10k kasy elverowej co mozna wymienic na niebieskie struktury, ktore trzeba zdobywac chodzac na deadzone i robiac hordy, a tak gosc nie robi nic i moze miec cala niebieska baze w chwile ;p

Do góry