Lag na serwerze

Status
Zamknięty.

Czapla

Dobrze znany
Witam, chwilę temu grałem sobie z kolegą i zbieraliśmy metal na bazę... kiedy już zebraliśmy cały metal postanowiliśmy wybudować lądowisko dla helikoptera, wybudowałem wieżę (nie dużą) i postawiłem 2 dachy, ale zauwarzyłem że nie wystartuje helikoptera który był podemną i zebrałem dachy. Spokojnie zaczołem się wznosić i kiedy wzniosłem się na kilka metrów zaczołem sie teleportować na boki i pojawiłem się lekko w wieży, helikotper wybuchł a mnie wywaliło z serwera. I teraz mam pytanie do administracji czy jest możliwe zwrócenie helikoptera... (Hind) Serwer na którym gram to PL 6

Z góry dzięki i najbardziej prosiłbym osobę która może się tym zająć (o ile to możliwe) żeby napisała mi na steamie: https://steamcommunity.com/id/WhoReadThis/
Aha! i masz też ss'y jak wytimeoutowało mnie z serwera.

Ostatnia edycja:

Voorhes

Stary wyjadacz
Zasłużony
Myślałem, że gdzieś blisko mojej bazy, bo ona nieco laguje. Wtedy bym Ci oddał z własnej kieszeni. Ale tak to nie z naszej winy, ja też trscilem helki, bo mnie wywalało z serwera.

Czajka

Stary wyjadacz
Nie martw się to nie pierwsza,nie ostatnia helka ;) Jestem pewien że nie długo znajdziesz coś lepszego.
Pozdrawiam GRANDE

Status
Zamknięty.
Do góry