magazynki i amunicja do randomowych broni

szobu96

Stary wyjadacz
Zasłużony
Wiele osób doświadczyło tego szczęścia że jako nagrodę za randomowy item dostało broń typu:
-Shadowstalker
-Flamethrower
-Hecate
-Scalar
-Timberwolf (który można za quest dostać)

Niestety Serwer nie umożliwia cieszenie się tą bronią gdyż do niektórych potrzeba amunicji której nawet boxem nie uzupełnisz jak shadow czy flame, a pozostałe są niepraktycznie przez brak możliwości zakupu magazynka, z tego też powodu wnoszę (by nie umniejszać wartości tych broni) by nadal nie można było ich kupić jednak by umożliwiono u któregoś NPC zakup amunicji/magazynków do tychże broni. Zwiększy to różnorodność a zarazem nie rozwali to rynku :D

Domino

Stary wyjadacz
fajne wyobraz sobie kadeta jezdzacego na patrol z bluntem ostrymx xd i chyba cywile powinni byc lepsi od POLICJI.
Fajnie, jeżeli jest to rp to jest odgrywanie "prawdziwego" niby życia. Chyba nikt normalny nie ma, a przynajmniej w Polsce broni, którą używają w wojsku. Oczywiście, jeżeli chcesz wchodzić w szczegóły można rozwodzić się tutaj na tematy typu Pozwolenie na posiadanie broni. Tutaj wchodzi jeszcze kwestia zakupu broni w zależności od broni jest inna cena co wpływa na ilość posiadaczy, bo nie każdy może sb pozwolić na broń długolufową za 20k. Poza tym trzeba spełniać wymagania takie, jak zabezpieczenie jej i bezpieczne przechowywanie w domu i to są kolejne koszta. Oczywiście nie rozmawiamy o broni czarno prochowej, na która nie trzeba mieć pozwolenia, lecz na proch już trzeba. ;)

szobu96

Stary wyjadacz
Zasłużony
Fajnie, ale wyobraź sobie teraz walkę policji przeciwko graczom z hecate co ściąga na jeden strzał w głowę.
tak rozumiem o co Ci chodzi jednak hecate/shadow jest wybitnie rzadką bronią bo jedynie z random itemy z małym % szans na dropnięcie, sama policja do tej pory ma jedynie 2 hecate z graczy a grają od początku edy. shadow tak samo - nie będzie to dalej praktyczne az tak w napadach, ponieważ nie będzie możliwości kupna tego w sklepie, ja proponuję jedynie by magazynki i ammo można było kupić

Daxido123

Stary wyjadacz
Ja miałem 1 Olive Hecate ale dostałem raida
Post automatically merged:

tak rozumiem o co Ci chodzi jednak hecate/shadow jest wybitnie rzadką bronią bo jedynie z random itemy z małym % szans na dropnięcie, sama policja do tej pory ma jedynie 2 hecate z graczy a grają od początku edy. shadow tak samo - nie będzie to dalej praktyczne az tak w napadach, ponieważ nie będzie możliwości kupna tego w sklepie, ja proponuję jedynie by magazynki i ammo można było kupić
A co do tego to na tak tylko najlepiej gdyby te magazynki można było kupić w Omedze

Kroganin

Stary wyjadacz
Fajnie, jeżeli jest to rp to jest odgrywanie "prawdziwego" niby życia. Chyba nikt normalny nie ma, a przynajmniej w Polsce broni, którą używają w wojsku. Oczywiście, jeżeli chcesz wchodzić w szczegóły można rozwodzić się tutaj na tematy typu Pozwolenie na posiadanie broni. Tutaj wchodzi jeszcze kwestia zakupu broni w zależności od broni jest inna cena co wpływa na ilość posiadaczy, bo nie każdy może sb pozwolić na broń długolufową za 20k. Poza tym trzeba spełniać wymagania takie, jak zabezpieczenie jej i bezpieczne przechowywanie w domu i to są kolejne koszta. Oczywiście nie rozmawiamy o broni czarno prochowej, na która nie trzeba mieć pozwolenia, lecz na proch już trzeba. ;)
Jak już chcesz zaszpanować to na proch nie trzeba mieć pozwolenia, a na zakup. Co znaczy, że prochu w sklepie bez licki nie kupisz, ale dostać za frajer od kogoś już tak.

ps. Jak już chwalisz się oglądaniem Buraka czy innego Cebulaczka internetowego to pierw posłuchaj ich do końca :wink:

Ostatnia edycja:

Domino

Stary wyjadacz
Jak już chcesz zaszpanować to na proch nie trzeba mieć pozwolenia, a na zakup. Co znaczy, że prochu w sklepie bez licki nie kupisz, ale dostać za frajer od kogoś już tak.

ps. Jak już chwalisz się oglądaniem Buraka czy innego Cebulaczka internetowego to pierw posłuchaj ich do końca :wink:
Nie muszę znać, jakiegoś buraka żeby wiedzieć co nieco na ten temat. Poza tym nie rozwinąłem czy chodzi o posiadanie czy o kupno prochu, więc proszę mi tutaj niczego nie insynuować. :) A co do owego pozwolenia na kupno prochu do broni wyprodukowanej przed 1855r. to ono ma nazwę i jest to w skrócie EKB prościej mówiąc Europejska Karta Broni. Chcąc przewieźć broń za granicę RP musimy posiadać EKB.

Kroganin

Stary wyjadacz
Nie muszę znać, jakiegoś buraka żeby wiedzieć co nieco na ten temat. Poza tym nie rozwinąłem czy chodzi o posiadanie czy o kupno prochu, więc proszę mi tutaj niczego nie insynuować. :) A co do owego pozwolenia na kupno prochu do broni wyprodukowanej przed 1855r. to ono ma nazwę i jest to w skrócie EKB prościej mówiąc Europejska Karta Broni. Chcąc przewieźć broń za granicę RP musimy posiadać EKB.
No to pardon, ale uznałem cię za takiego internetowego znawcę, który naoglądał się różnych youtuberów i próbuje gwiazdorzyć.
Tak trochę piszesz o rzeczach, które nie odnoszą się do prochu o który się "przyczepiłem". Co ma do tego pozwolenie na wywóz broni za granicę?

Ps. W pierwszym poście napisałeś, że trzeba mieć pozwolenie na proch, rzeczywiście nie rozwinąłeś tematu, ale zdanie jest jednoznaczne. (Ps. Aka rzeczy o których miałem wspomnieć i zapomniałem podczas pisania postu.)

xPatelnia

Dobrze znany
Tak samo można powiedzieć, ze policja nie bierze na służbę m4 lub pompy, tak samo polonez policyjny jedzie 140 a najdroższe auto na serwerze jedzie podobnie ;)

Do góry