Do dodania Mulciaki

kombacior981995

Stary wyjadacz
Witam przychodzę do was z zapytaniem jak moglibyśmy rozwiązać sprawę multikont na serwerze RP jak wiecie już pewnie jest ich tak dużo że głowa mała na miejsce zbanowanego pojawiają się trzy inne jest możliwość ustawienia podnoszenie broni przez gracza dopiero po przekroczeniu np 100 godzin na serwerze? Jeżeli tak proponuje to zrobić jeżeli nie trzeba szukać innych pomysłów które możecie napisać w tym temacie.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
Możliwość wchodzenia na serwer z + 30-50 godz minimum
Testowałem to kiedyś i jest lipa bo żeby to sprawdzić to gracz musi mieć publiczne konto steam, a jak zmieni na publiczne to api czasami aktualizuje to dopiero po kilku godzinach. Jak gracz zmienił na publiczne i miał te 50h to czasami i tak był zablokowany na cały dzień.

kombacior981995

Stary wyjadacz
To jest straszne kurestwo jeżeli człowiek chce pograć jako cywil kupuje monety czy klucze do nikogo nie strzela nikogo nie napada nikomu nie robi krzywdy a ludzie z bólem dupy którzy dostają od starych kieszonkowe na liquidy robią takie gówno
Post automatically merged:

Jest też druga opcja która wszystkie problemy tego serwera rozwiąże od buta wszyscy wiedza co to a każdy boi się o tym powiedzieć

White List !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnia edycja:

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
To jest straszne kurestwo jeżeli człowiek chce pograć jako cywil kupuje monety czy klucze do nikogo nie strzela nikogo nie napada nikomu nie robi krzywdy a ludzie z bólem dupy którzy dostają od starych kieszonkowe na liquidy robią takie gówno
Dzieciaki myślą, że mi albo policji psują grę, a tak naprawdę cierpią losowe osoby których nawet nie znają.
Trochę nam nawet to schlebia. Słabego serwera nie atakują trolle bo nikt tam nie gra.

kombacior981995

Stary wyjadacz
Wiem jestem tego świadom ale z drugie strony pomyśl o tym że chłop zostawia odpalonego kompa na dwa dni bo skoro chce mu się robić mulciaki to czemu nie zostawiac kompa odpalonego a to nie robi pewnie jedna osoba tylko kilka

DOMkamilo

Stary wyjadacz
Zasłużony
White List jest najlepszym rozwiązaniem aktualnie nie da się grać bo jakaś horda mulciaków rdm-uje albo cziterzy zapierdalają sadzonki przez ściany uniemożliwiając jakikolwiek zarobek. Temat white listy był już poruszany nie raz, aczkolwiek nie było wtedy hordy cziterów czy rdm-owców, myślę że jest to najlepszy moment na wprowadzenie takiej weryfikacji. Mam nadzieję że coś się ruszy w tej sprawie i oczyści serwer z osób które wchodzą żeby psuć innym grę i uniemożliwiać ją.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Sponsor
White List jest najlepszym rozwiązaniem aktualnie nie da się grać bo jakaś horda mulciaków rdm-uje albo cziterzy zapierdalają sadzonki przez ściany uniemożliwiając jakikolwiek zarobek. Temat white listy był już poruszany nie raz, aczkolwiek nie było wtedy hordy cziterów czy rdm-owców, myślę że jest to najlepszy moment na wprowadzenie takiej weryfikacji. Mam nadzieję że coś się ruszy w tej sprawie i oczyści serwer z osób które wchodzą żeby psuć innym grę i uniemożliwiać ją.
Dzisiaj wchodzi blokada używania broni na 10h (tyle musisz grać na serwie) i blokada jazdy autem jak nie masz prawa jazdy. Zobaczymy co będzie dalej.

Do góry