Napad i Zabójstwo na zielonej strefie

Status
Zamknięty.

wysciguwka

Użytkownik
Chciałbym zgłosić napad i zabójstwo na zielonej strefie
Zabił mnie gracz o nicku Pawel Ciuba.
wczesniej mnie napadł odrazu kiedy wyszedłem z zielonej strefy i kiedy sie zrespiłem 3 z nich próbowala wyrzucic/schować mi samochód carjackiem
dowody:

Lee Everet

Stary wyjadacz
1. Bany za niewłaściwe napadanie (napadanie w pojedynkę, bez maski, brak interakcji, niewłaściwa strefa itp.) od 12h do 3 dni za pierwszym razem do maksymalnie permanentnego bana przy następnych.

Jeżeli jest to jego pierwsze przewinienie, to jeszcze nie należy mu się perm.

GIF dodaje temu SWAG'u

fmcio

Stary wyjadacz
Może byś wrzucił jeszcze dalszą cześć, bo zgaduje, że Ciuba napadał Cie wcześniej i akcja przeniosła się do zielonej strefy ;)
Szczególnie, że zaczynasz nagrywać przed "napadem"

1. Zakaz zabijania na zielonych strefach.

(chyba, że akcja przeniesie się na zieloną strefę np. podczas ucieczki)

Ostatnia edycja:

Lee Everet

Stary wyjadacz
Może byś wrzucił jeszcze dalszą cześć, bo zgaduje, że Ciuba napadał Cie wcześniej i akcja przeniosła się do zielonej strefy ;)
Nie zgadzam się z tobą przyjacielu, wysciguwka ma dowód, że napadł go niezgodnie z RP. Jeżeli Paweł nie przedstawi kontr-dowodu, to nie możemy mówić o ,, gdybaniu '' typu - A może akcja przeniosła się na zieloną strefę?

Dodatkowo, nie mówi nic na graniu rzeczy typu: Akcja przeniosła się tutaj, mogę ją kontynuować itp.
I nie reaguje na krzyki wysciguwki - Nie? Jestem w zielonej strefie.

NOMERCY

Użytkownik
akcja zaczela sie za zielona on uciekal to go gonielem nie zabilem odrazu tylko mowilem do niego stoj lapy itd a ten do mnie zamknij morde i tak pare razy to go zabilem tego juz nie wstawil wiec pozdrawiam i czekam na nagranie co sie dzialo wczesniej

fmcio

Stary wyjadacz
Nie zgadzam się z tobą przyjacielu, wysciguwka ma dowód, że napadł go niezgodnie z RP. Jeżeli Paweł nie przedstawi kontr-dowodu, to nie możemy mówić o ,, gdybaniu '' typu - A może akcja przeniosła się na zieloną strefę?

Dodatkowo, nie mówi nic na graniu rzeczy typu: Akcja przeniosła się tutaj, mogę ją kontynuować itp.
I nie reaguje na krzyki wysciguwki - Nie? Jestem w zielonej strefie.
Jeżeli Ciuba robi poprawny napad, który przenosi się na zieloną strefę, i wie, że może to zrobić, to nie musi tego nagrywać. Ja tak samo nie nagrywam wszystkiego jeżeli robię to dobrze, a to, że ktoś wycina z kontekstu i wstawia nagranie tylko z " napadu w zielonej " to wiesz :)

Lee Everet

Stary wyjadacz
,
akcja zaczela sie za zielona on uciekal to go gonielem nie zabilem odrazu tylko mowilem do niego stoj lapy itd a ten do mnie zamknij morde i tak pare razy to go zabilem tego juz nie wstawil wiec pozdrawiam i czekam na nagranie co sie dzialo wczesniej
On nie musi przedstawić dowodów, to ty musisz się obronić screenem lub filmem. Jeżeli niczego takiego nie masz, to niestety wina spada na ciebie. Może gdybyś na nagraniu krzyczał, że kontynuujesz akcję, to może wyszedłbyś z tego obronną ręką :/.

fmcio

Stary wyjadacz
,

On nie musi przedstawić dowodów, to ty musisz się obronić screenem lub filmem. Jeżeli niczego takiego nie masz, to niestety wina spada na ciebie. Może gdybyś na nagraniu krzyczał, że kontynuujesz akcję, to może wyszedłbyś z tego obronną ręką :/.
To jest właśnie to, on robił napad poprawnie a to, że ktoś nie zna regulaminu to wykorzystuje to, sam korzystam z geforce expierience i wiem, że jest tam opcja powtórki, i można cofnąć o ustalony czas do tyłu. Tak więc czemu nie została wstawiona tutaj cała akcja tylko jej "urywek" ?

Lee Everet

Stary wyjadacz
To jest właśnie to, on robił napad poprawnie a to, że ktoś nie zna regulaminu to wykorzystuje to, sam korzystam z geforce expierience i wiem, że jest tam opcja powtórki, i można cofnąć o ustalony czas do tyłu. Tak więc czemu nie została wstawiona tutaj cała akcja tylko jej "urywek" ?
Aha, czyli przy każdym napadzie na zielonej strefie każdy może powiedzieć ,, Akcja przeniosła się na zieloną strefę, miałem prawo ją kontynuować, nie mam dowodów, ale musicie mi uwierzyć ''
Brzmi trochę dziecinnie, nie ?

fmcio

Stary wyjadacz
@UP POWTARZAM PO RAZ KOLEJNY ODPOWIEDZIAŁEM CI NA TEN KOMENTARZ JUŻ WYŻEJ
NAPISZĘ CI TO JESZCZE RAZ BO WIDZĘ ŻE CHYBA MASZ PROBLEM Z CZYTANIEM

Lee Everet

Stary wyjadacz
Z tego co widzę, była to odpowiedź na ten komentarz:
Ale jeszcze raz odpowiadając:
Skąd masz dowód, że to urywek, a nie cała akcja ?

wysciguwka

Użytkownik
ponieważ geforce'a mam od 1miesiąca i nierozumiem paru rzeczy.
Myślę, że skoro kolega nie ma jak potwierdzić tego, że przeniosło sie to na zieloną strefę to o co chodzi ?

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
No dokładnie Ciuba czekam na nagranie.Dam Ci czas do 24:00 bo tak przed snem chciałbym Ci dać perma znowu :)

NOMERCY

Użytkownik
nie musze sie wysilac zeby ci nagranie dac tylko ten typ powinien ci dac pelne nagranie wiec nie powinienes perma dawac ale ze ty lubisz faworke to banujesz tych kogo nie lubisz wiec nie uwazam ze zaslugujesz na to stanowisko

wysciguwka

Użytkownik
No dokładnie Ciuba czekam na nagranie.Dam Ci czas do 24:00 bo tak przed snem chciałbym Ci dać perma znowu :)
mejdi chcem odszkodowanie jeśli to mozliwe nagralem tylko to ale przez niego w bardzo krótkim odstępie czasowym bylem w szpitalu jakies 7 razy, za kazdym razem jak wyjezdzalem on mnie napadał
raz nawet on i jego banda spierdoksów chowali mi samochod carjackiem

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry