Napad w 4 sekundy

Status
Zamknięty.

Alewik0321

Użytkownik
Nazwa oskarżającego: Alewik03 (nazwa RP: Adolf z Niemiec)
Nicki oskarżonych: Tytus Bomba (Placek) i Mike Hill (Robcio)
Sytuacja: Zajeżdżam na stację, aby zatankować auto. Po chwili widzę, że nadjeżdża challenger i mutuję sie na dc. Po wymutowaniu się, zdaję sobie sprawę, że dwie osoby na mnie napadają. Chcę podnieść ręce, ale przez to, że trzymałem kanister, mam zablokowane interakcje. Chcę odłożyć kanister z powrotem do eq, ale zostaje już postrzelony. Całkowity czas jaki miałem na mute na dc i schowanie kanistra to były 4 sekundy.
Dowód:

Robcio

Użytkownik
Nazwa oskarżającego: Alewik03 (nazwa RP: Adolf z Niemiec)
Nicki oskarżonych: Tytus Bomba (Placek) i Mike Hill (Robcio)
Sytuacja: Zajeżdżam na stację, aby zatankować auto. Po chwili widzę, że nadjeżdża challenger i mutuję sie na dc. Po wymutowaniu się, zdaję sobie sprawę, że dwie osoby na mnie napadają. Chcę podnieść ręce, ale przez to, że trzymałem kanister, mam zablokowane interakcje. Chcę odłożyć kanister z powrotem do eq, ale zostaje już postrzelony. Całkowity czas jaki miałem na mute na dc i schowanie kanistra to były 4 sekundy.
Dowód:

Tachanka

Administrator Forum
Członek Załogi
Administrator Serwerów
Programista/Kreator
Od pierwszych słów minęło 6 sekund albo więcej, bo nie słychać przez kogoś na disc ordzie. Uważam, że jest to wystarczająco czasu na reakcje, napadający nie mogą wiedzieć, że gadasz na disc ordzie i musisz się wymutować.
Skarga odrzucona

Status
Zamknięty.
Do góry