Napad w policyjnym radiowozie

D

Deleted member 8375

Na screenshocie można zauważyć 2 graczy(DeadShot, Yolo olo) którzy napadają dzięki policyjnemu pojazdowi ,który NIE POWINIEN być dostępny dla osób nie uprawnionych do tego. Cała akcja dzieje się od razu po wyjściu policjantów, co ukazuje jak bardzo ich wyjście sprzyja bezprawiu panującym na serwerze. Możliwość poruszania się tym pojazdem dla cywila, złodzieja jest po prostu nieśmiesznym żartem.

Mariusz musiał pójść do domu po opony ,które oczywiście po mimo kar podobno nakładanych za to nasi dwaj bohaterowie tego posta zniszczyli, a dokładniej 2 tylne opony by byśmy nie mogli odjechać. Parę minut po pierwszym napadzie powtórzyli oni swój wyczyn i okradli mnie czekającego na Mariusza.

Warto wspomnieć by policja przestała mutować od razu za nie podanie powodu w /policja. Rozumiem iż może o być uznane za spam ,ale nikt nigdy nie wie czy był to może missclick. Nie zdążyłem nawet ponownie napisać o zgłoszeniu z powodu wcześniejszego "missclicka" ,bo dostałem mute z bomby od Kazimierza - policjanta którego nazwiska nie pamiętam.

EEviler

Użytkownik
Nie wiem wgl po co to napisałeś jak i tak GÓWNO zrobią bo cytuje ..Daj nagranie bo nie możemy udowodnić coś tam coś tam'' jest to po prostu żałosne
Beka mam z wam

MvTiX

Stary wyjadacz
Nie wiem wgl po co to napisałeś jak i tak GÓWNO zrobią bo cytuje ..Daj nagranie bo nie możemy udowodnić coś tam coś tam'' jest to po prostu żałosne
Beka mam z wam
A Ty każdemu wierzysz na ,,słowo"? Jak dla mnie to logiczne, że do ukarania kogoś potrzebny jest dowód to tak jakby policjant zabrał Cię z ulicy i powiedział zabiłeś trzy osoby dostajesz dożywocie. Wtedy też byś kłócił się o dowód, postaw się w roli administratora i pomyśl sam czy karałbyś kogoś bez żadnych dowodów żeby zniechęcić graczy.

EEviler

Użytkownik
A Ty każdemu wierzysz na ,,słowo"? Jak dla mnie to logiczne, że do ukarania kogoś potrzebny jest dowód to tak jakby policjant zabrał Cię z ulicy i powiedział zabiłeś trzy osoby dostajesz dożywocie. Wtedy też byś kłócił się o dowód, postaw się w roli administratora i pomyśl sam czy karałbyś kogoś bez żadnych dowodów żeby zniechęcić graczy.
Od tego jest takie coś jak /zbrodnie
Post automatically merged:

To jest dowod

MvTiX

Stary wyjadacz
Od tego jest takie coś jak /zbrodnie
Post automatically merged:

To jest dowod
Zbrodnie zbrodniami ale skoro są zbrodnie to powinno zostać to rozwiązane w grze. Kradzież samochodu policyjnego + napad. Bez sensu pisać skargę skoro wszystko mogłeś zgłosić jakiemuś policjantowi w grze. Nie wiem kiedy nauczycie się coś takiego zgłaszać policji żeby mogli wspólnie działać i rozegrać tą akcję tak jak powinno się rozegrać a nie wszystko załatwiać w skargach na forum. Tym bardziej, że napad jak czytam nie był w zielonej strefie więc powinniście to zgłosić w grze a nie na forum, pozdro.

Dead Schot

Stary wyjadacz
Pfff, odrazu jak policja wyjdzie z serwera? Przypominam że napadalismy cały dzień i policja nikogo z nas nie mogą zabić. A mustang został zabranych podczas strzelaniny na Depo która została przegrana przez policje. ❤

Pfff, odrazu jak policja wyjdzie z serwera? Przypominam że napadalismy cały dzień i policja nikogo z nas nie mogą zabić. A mustang został zabranych podczas strzelaniny na Depo która została przegrana przez policje.
wy bana macie bo policyjnego merola macie ded szort ja nie wiem dostales ub nie dawno i juz pajacujesz uspokój sie po pol]-ijcnat donkróliko cie dojedzie

WildWolf

Stary wyjadacz

Na screenshocie można zauważyć 2 graczy(DeadShot, Yolo olo) którzy napadają dzięki policyjnemu pojazdowi ,który NIE POWINIEN być dostępny dla osób nie uprawnionych do tego. Cała akcja dzieje się od razu po wyjściu policjantów, co ukazuje jak bardzo ich wyjście sprzyja bezprawiu panującym na serwerze. Możliwość poruszania się tym pojazdem dla cywila, złodzieja jest po prostu nieśmiesznym żartem.

Mariusz musiał pójść do domu po opony ,które oczywiście po mimo kar podobno nakładanych za to nasi dwaj bohaterowie tego posta zniszczyli, a dokładniej 2 tylne opony by byśmy nie mogli odjechać. Parę minut po pierwszym napadzie powtórzyli oni swój wyczyn i okradli mnie czekającego na Mariusza.

Warto wspomnieć by policja przestała mutować od razu za nie podanie powodu w /policja. Rozumiem iż może o być uznane za spam ,ale nikt nigdy nie wie czy był to może missclick. Nie zdążyłem nawet ponownie napisać o zgłoszeniu z powodu wcześniejszego "missclicka" ,bo dostałem mute z bomby od Kazimierza - policjanta którego nazwiska nie pamiętam.
powiem tyle, napadamy caly dzien w policyjnym aucie wiec jak policja jest lub jej nie ma to nam to wisi lol ukradlismy obok nich gtrke wiec co ty gadasz ze napadamy po tym jak policja wychodzi niech policja zacznie np strzelac zeby pokonac przestepcow ktorzy robia co chca obok nich

Stefan Scott

Stary wyjadacz

Po pierwsze i najważniejsze screenshot to nie dowód, nie widać na nich najważniejszego nicków sprawców, mogłeś podać przypadkowe Nicki z serwera, mogłeś przerobić screenshot. Właśnie z takich powodów policja nie akceptuje ss jako dowód.

Niekoniecznie napastnicy powinni zostać ukarani, ponieważ moim zdaniem nie złamali oni regulaminu napadali w 2 osoby, mieli maski założone(tylko tyle można wywnioskować z screenshot). To że w ich posiadaniu było auto policyjne jest najprawdopodobniej skutkiem udanego napadu na policjanta co przy 3 aktywnych policjantach na serwerze też jest zgodne z regulaminem. Jednak policja powinna się zainteresować okolicznościami w jakich zdobyli te auto, jeżeli zostało one wypożyczone, sprzedane itp. przez policjanta powinien on zostać dyscyplinarnie zwolniony.

Moim zdaniem bez bana, nie złamali oni regulaminu. (Jeżeli ktoś uważa inaczej to oświećcie mnie pisząc który punkt regulaminu złamali). Auto policyjne do oddania oczywiście.
[/QUOTE]

Ostatnia edycja:

Stefan Urbański

Użytkownik
Niby robili wszystko zgodnie z regulaminem ale, moim zdaniem napadac cały dzień to gruba przesada. PL 10 niedługo straci dużo graczy ponieważ nowi gracze boją się wyjść z zielonej strefy ponieważ ciegle słychać tylko napad, ręce do góry i nieustająco strzały, a siedzenie w safezonie jest trochę nudne. Najlepsze jest to że, policja nic z tym nie robi wczoraj na oczach policji ukradli mi auto a, policja stała obok i patrzyła.

Do góry