Nie mogę wejść na żaden Polski Serwer

Status
Zamknięty.

Mumia3

Użytkownik
Witam.Gdy próbuje, ekran ładowania zatrzymuje się na drodze otoczonej drzewami. Po jakimś czasie wyrzuca mnie do menu i wyskakuje "This server lost your connection". Mam tak tylko na Polskich serwerach... na innych gram normalnie. Mapa to PE1 czy coś takiego. Nic nie dodawałem, nic nie zmieniałem w Unturned ani Steam. Gram w niego od wczoraj

Quality

Naczelny Serwerowy MythBuster
Zasłużony
Medrarion0 czytaj uważnie (mam tak tylko na polskich serwerach) skoro ma tak na polskich serwerach to tu nie jest wina od pingu.

Kolego sprawdź czy masz zaktualizowane sterowniki. albo kartę graficzną ktoś miał podobny problem i to mu pomogło :)

Ghost_pl

Dobrze znany
Sterowniki jeżeli byłyby wadliwe to żaden serwer by nie działał ,miałem na początku tak jak kolega ,sprob pobawic sie w ustawieniachn, stwor,yc samemu serwer polski wbic ,i wtedy na nasze może ,ja pobawilem sie ustawieniami i wszedlem na serwer kolegi na hamachi i potem polski ,pomoglo.

Jeżeli to nie pomoże ,to warto napisać do ekipy Steam support ,a następnie jeżeli Ci bardzo mili panowie nie pomogą to angielskie unturned.com

Status
Zamknięty.
Do góry