nowa eda

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
To chociaż odbanujcie kilka dużych ekip które starają się o UB i serwer będzie miał wtedy więcej graczy
Przecież nie banujemy losowych osób. Może chwilowo serwer by miał więcej ale nowi gracze odchodzą z serwera przz takie "ekipy". Niektóre te super ekipy grają kilka miesięcy, a napadają na bambika który jedyne co ma to 1k i koszulkę bambik zamiast mu pomóc/nauczyć żeby w przyszłości mieć z kim grać.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Ale nie masz pewności że wkrótce dużo graczy. Jak wrócą stare ekipy to będzie lepiej
A gdzie napisałem że nie mam pewności. My nie potrzebujemy starych ekip które miały już swoje kilka szans. Nie wchodzi się 10 razy do tej samej rzeki. Jeśli Ci przeszkadza mała ilość graczy to zrób sobie przerwę. Taki spadek jest coroczny od 3 lat. Więc można powiedzieć że jest to kontrolowne i każdy kto tu trochę gra wie w jakim okresie gra więcej osób a kiedy mniej. Serwer nie upada więc spokojnie.ja też nie gram ostatnio. Końcówka lata mordo wykorzystaj ostatnie ciepłe dni a nie stulejuj się przed komputerem.

MistBorn

Stary wyjadacz
Policja RP
przekonałeś Mnie swoim wpisem to twoje na tak zmienia tak dużo! Na pewno Dzony i Mejdi wezmą to pod uwagę!

EDIT: ALE MI to głowe rozsadza! To zmieniło moje całe życie! Inaczej od tego momenty gdy to przeczytałem na nie patrze. Przeszedłem na wiare potwora spagethi! wyprowadziłem sie z domu znalazlem prace nie pije alkoholu DZIEKUJE!

Ostatnia edycja:
Do góry