Nowa ranga SPONSOR i zmiany w paczkach

W naszym sklepie ostatnio zaszło kilka zmian. Usunęliśmy zakładki survival i roleplay, a w zamian dodane zostały Paczki i Monety. Doszła też nowa zakładka panel gracza, gdzie można znaleźć różne przydatne informacje, jak najbogatsi gracze na serwerze. Zmieniony został też system wybierania płatności, wcześniej trzeba było wybrać rodzaj przed wybraniem paczki, teraz wybieramy paczkę i tam dopiero mamy wszystkie dostępne płatności. Sklep będzie jeszcze rozwijany o nowe funkcje. W planach jest dodanie topki wspierających.

Co się zmieniło w paczkach? Na wstępie napiszę, że nie można już kupić vault max ale osoby które mają już kupioną paczkę mogą spokojnie z niej korzystać do końca trwania usługi.

Pełne opisy paczek znajdziecie na https://sklep.unturned.pl/index.php?p=shop
lub klikając niżej w paczkę:


Warto się zapoznać bo na przykład pozmieniały się wielkości vaulta (sponsor - 20 szerokość na 36 wysokość) i ilość miejsc w garażu (sponsor - 10 slotów w garażu)


Nie ma jeszcze kitów sponsora na serwerach survival. Jak macie jakieś propozycje to dajcie znać, może właśnie dodamy twojego kita do paczki :cool:
 
Dzony

Komentarze

Jak te serwery survival w op kit sie zamieniaja
Post automatically merged:

Na pl6 jakis nwm eaglestrike z verticalem i 2magi a na tych pl3 pl4 pl1 ten kit co serki zaproponowal spoko bylby ale ten kit powinien byc co 1h
 
Do góry