nowy plugin na serwerze

Status
Zamknięty.

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Witam przychodze z propozycja dodania na serwerze pluginu vote day ,vote night, vote not rain , mysle ze ulatwilo to by to gracza gre oraz nie byloby potrzeby wlaczac gammy( niektorzy nie moge tegorobic bo np maja za slabe komputery czy cos ) , wiadomo osoby ktore dopiero zaczynaja nie wiedza ze wlaczajac gamme widzi sie o wiele lepiej i na tych casual tryhardow ciezko im jest bo oni graja na jasnych kolorach i widza o wiele wiecej w nocy . Dziekuje za uwage :) Zyczy milego dnia .

Axili

Użytkownik
już sam dzony mówił na ten temat cytuję; "Uważam że deszcz to element gry jak dzień i noc" wtedy był poruszany temat burzy/deszczu który to prawda przeszkadza, ogranicza widoczność ale ma to jakiś tam urok i czasami nawet pomaga np. jak ktoś kampi i co do nocy tak samo. Gamma nie działa tak że nagle się robi dzień tylko też jest czarno i trudniej dostrzec kogoś w noc (nawet z gammą) niż w dzień a jeżeli tak bardzo martwisz się o słabych graczy to ich poinformuj że istnieje ułatwienie do gry które nie jest zabronione a jak ktoś ma słaby komputer/laptop (sam mam taki) to raczej trudno na takim grać. No i to tyle to tylko moja opinia ale do tego służy to forum :D

catshorror

Dobrze znany
Legenda
en temat cytuję; "Uważam że deszcz to element gry jak dzień i noc" wtedy był poruszany temat burzy/deszczu który to prawda przeszkadza, ogranicza widoczność ale ma to jakiś tam urok i czasami nawet pomaga np. jak ktoś kampi i co do nocy tak samo. Gamma nie działa tak że nagle się robi dzień tylko też jest czarno i trudniej dostrzec kogoś w noc (nawet z gammą) niż w dzień a jeżeli tak bardzo martwisz się o słabych graczy to ich poinformuj że istnieje ułatwienie do gry które nie jest zabronione a jak ktoś ma słaby komputer/laptop (sam mam taki) to raczej trudno na takim grać. No i to tyle to tylko moja opinia ale do tego
znam wiele osob ktore graja w uncika na slabych kompach i se gammy nie moga wlaczyc bo im on wybuchnie xD , wiec gamma innym bardzo polepsza sprawe , a inni tylko musze cieszyc sie tym ze nic nie widza w nocy xD.
Post automatically merged:

@refresh

Status
Zamknięty.
Do góry