[Odrzucona]Skarga na SexxownY [SexxownY]

Status
Zamknięty.

Witek

Dobrze znany
Nick osoby lub administratora: SexxownY [SexxownY] (z kolegą, którego nicku nie znam)
Link do profilu steam osoby lub administratora: http://steamcommunity.com/profiles/76561198053404603/
Serwer: PL4
Powód: Rajdowanie za pomocą playtów

Opis sytuacji: Gdy zobaczyłem, że biega po dachu bazy, którą wcześniej widziałem podszedłem sprawdzić, co się dzieje. Okazało się, że postawił playta i wszedł na dach (w tym tunelu są metalowe drzwi), a gdy mnie zobaczył zbiegł z bazy, aby mnie zabić. Po śmierci dowiedziałem się, że to był SexxownY [SexxownY]. Na pierwszych dwuch screenach widać też kolegę, który już później wskoczył do bazy, która nie miała dachu.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

gniewek44

Dobrze znany
No no... Była już akceptowana skarga na tego gracza... Teraz powinna być zastosowana dłuższa i boleśniejsza kara.

gniewek44

Dobrze znany
A jeśli tych płyt już nie będzie to to by było na tyle z twojej obrony... Jeśli rozumiesz co chcę przez to powiedzieć.

Witek

Dobrze znany
Płyt nie było wcześniej, bo przechodziłem przed odwiedzeniem mostu (z którego go zobaczyłem) obok tej bazy. (Poszukam screenów, ale nie wiem, czy jakieś mam.)
Dzięki okkko za podanie jego towarzysza.

Edit: Podbiegłem tam i sprawdziłem - dowody zostały zabrane: http://imgur.com/ppo29BV- wniosek jest prosty - zabrali swojego pleyta, gdy uciekali. Przepraszam, że ciemny, ale niedawno zaczęła się noc i nie chciałem czekać na dzień. To nie mógł by być pleyt kogoś innego, to trudno, żeby tak szybko po waszym rajdzie został zabrany.

gniewek44

Dobrze znany
Niema płyty to niema linii obrony a pan już był karany... Chyba wszyscy się zgodzą że kara musi być i to podwojona.

Dejzi

Użytkownik
wniosek jest prosty - zabrali swojego pleyta, gdy uciekali. Przepraszam, że ciemny, ale niedawno zaczęła się noc i nie chciałem czekać na dzień. To nie mógł by być pleyt kogoś innego, to trudno, żeby tak szybko po waszym rajdzie został zabrany. [/quote]

Wniosek jest prosty sam go zabrałeś albo znisCzyles granatem hah xd

Dejzi

Użytkownik
Śmiech na sali ani dowodów skąd wiesz ze to sexowny a nie ten drugi to postawił skąd wiesz ze wgl oni to postawili brak dowodów

gniewek44

Dobrze znany
Słuchaj na screen'ie widać dokładnie że stoją tam 2 osoby i całą resztę też widać a jak by tego mało było to potem podejrzany zabija świadka a po napisaniu skargi płyta znika... a wątpię żeby specjalnie po nią wrócili od razu tylko wrócili po nią jak któryś z nich przyuważył skargę więc wina jest oczywista a w dodatku kolejny raz łamie on regulamin tylko z kolegą tym razem więc kara podwójna i kolega też powinien dostać.

okkko

Dobrze znany
nie ma żadnego , żadnego na to dowodu , twierdzisz inaczej to mi to wytłymacz na ts`ie może sie tu jakiś admin wypowie hmm ?
na tych screenach nic nie widać , nie widać postaci , nie widać kto kładzie nie widać godziny , po prostu to nie są dowody

gniewek44

Dobrze znany
Już wszystko wytłumaczyłem a reszty można się domyślić a tak swoją drogą to zgaduję że ty i Dejzi gracie z oskarżonym a to więc logiczne że rękoma i nogami będziecie go bronili i nie wykluczone że jeden z was to osoba która mu pomagała.

Witek

Dobrze znany
W pełni się zgadzam, że to nie są dowody. Oczywiście jest możliwe, że był tam jakiś cheater na vanishu, teleportował ich na budynek, postawił i zabrał playta, przejął kontrolę nad postacią oskarżonego i mnie zabił.
Również isynieje prawdopodobieństwo, że spędziłem 3 godziny na podrabianiu tych screenów, aby wrobić losowego gracza, z którym nigdy nie miałem styczności.
Jest jeszcze wiele innych możliwości np. specjalnie przybiegłem tam po śmierci, znalazłem granat i zniszczyłem playta.

Równie dobrze można powiedzieć w każdej sprawie - screeny/nagranie jest podrobione, a adminowi/modowi ktoś shackował komputer i wysyła podrobiony obraz, zaś logi to przypadkwy błąd serwera.

W przypadku odrzucenia tej skargi proponuję też anulować między innymi tą:
http://forum.unturned.pl/index.php?/topic/1786-akceptowanaz%C5%82amanie-regulaminu-budowania-i-combat-prawdopodobnie/
Bo tu też ktoś inny mógł zabudować dźwig.

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Jeny, co to za niezgodna z prawami fizyki baza? Wygląda, jak sen chorego na schizofrenie paranoidalną pensjonariusza zakładu psychiatrycznego, którego nie leczą tam farmakologicznie. Generalnie jeden plate to nie zbrodnia. Gorzej jakby było tego więcej. Baza jest do rozwalenia, ale jutro to jeszcze ocenię, chyba, że szybko ją przeniesiecie lub przebudujecie zanim ktoś tam wpadnie, żeby ją wyczyścić.

Tak, dzisiaj jedna taka poleciała na pl6, na pl5 poleciała nawysokich fundamentach baza i kilka innych też poleciało. Na szczęście na ogół bez itemów bo były już zrajdowane, ale i tak gracze budujący wbrew regulaminowi muszą się bać nie tylko banów, ale i dodatkowo wyczyszczenia bazy. Bez względu na to, czy są tam itemy i czy baza jest używana, czy nie. Okres kiedy ostrzegaliśmy się już skończył i należy egzekwować regulamin.

gniewek44

Dobrze znany
Drake ten niedoszły komentarz od GwarDD chyba powinien zostać usunięty albo coś bo " . " to raczej nie jest prawidłowy komentarz.

Status
Zamknięty.
Do góry