[Odrzucone]Ban za rzekomy "multihack"

Status
Zamknięty.

Kolodziej

Użytkownik
Dostałem nie słusznego bana. Już wszystko tłumacze, na tym nagraniu widać https://www.youtube.com/watch?v=wn3QHw3HLk8&feature=youtu.be jak tylko przy jednym strzale nie ma odrzutu przy drugim strzale można go zauważyć. Moim zdaniem jeden strzał, który mógł być zlagowany nie powinien decydować o banie. Kolejne historie kolegów mogę spokojnie wytłumaczyć po przypomnieniu sobie wszystkich akcji. Można zobaczyć logi gry czy wychodziłem żeby wyłączyć rzekome "haxy" tak przyznam się raz mnie wywaliło lecz odrazu dołączyłem do obrony bazy. Prosiłbym o rozmowę z właścicielem serwerów na tsie. Pozdrawiam Kolodziej :)

Ben

Użytkownik
Nagranie pokazuje,patrzył na mejdiego na schodach wychylil sie strzelil gdy tylko sie wychylił po czym obrócił sie o 90 stopni i trafił mnie wszystko byłoby fajnie gdyby nie to ze odrazu po obrocie strzelil mi w głowe +norecoil

Kolodziej

Użytkownik
nie strzeliłem odrazu, był moment wycelowanie. Z tym norecoil masz racje, ale to nawet ja się dziwie. Tak jak już pisałem możliwy lag. Jeden strzał nie powinien decydować o banie :)

Ja to widze tak, Przy pierwszym strzale nie widać recoila ale przy drugim już tak, a Benka mógł zauważyć kątem oka gdy przestał scope'ować :)
Ten brak recoila mógł być wywołany lagiem serwera ponieważ był wysoki ping;)

Ben

Użytkownik
0;50s-0;56s filmiku przejezdza na scopie i strzela... pare sekund wczesniej szedł pietro nizej i pare sekund cos robił

Snieg

Dobrze znany
Sprawa wygląda następująco, Pan kołodziej był wcelowany w mejdisona od Mostu, po czym odwrócił się o 90 stopni w stronę militarki w do benka i i odrazu headshot co wyraznie widać na filmiku. Druga rzecz twój recoil z broni (Timberwolf) to nie jest chyba normalny odrzut, sprawdziliśmy to i każdy ma dużo większy rozrzut niż Ty. Trzecia sprawa możesz się bronić tym że miałeś skille, ale to nieprawda padałeś przedtem więc według mnie nie zasługujesz na UB.

Snieg

Dobrze znany
Klecha Socha napisał:
Ja to widze tak, Przy pierwszym strzale nie widać recoila ale przy drugim już tak, a Benka mógł zauważyć kątem oka gdy przestał scope'ować :)
Ten brak recoila mógł być wywołany lagiem serwera ponieważ był wysoki ping;)
Nie mógł go zauważyć dlaczego ? benek był z całkiem innej strony więc jak ?

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Jeszcze tłumaczenia na Tsie za kazdym razem było inne.A może tak może tak?
Przy rozmowie na Tsie był Śnieg i Drake którzy już momentami śmiali się z twojego tłumaczenia.

Kolodziej

Użytkownik
Oj Snieg nie pamietam do konca ale na 90% pamietam ze go zauwazylem zobacz na filmiku jak latwo moglem zobaczyc go katem oka. A co do braku skilla twoi kumple tez padali :'(

Trzeba dobrze popatrzeć:) Gdy spojrzysz to widać, że gdy przestawał scope'ować to mógł zauważyć benka kątem oka bo jego skin jest bardzo widoczny a na zielonym łatwo zobaczyć czerwony oraz pomarańczowy, według mnie powinien dostać unbana ponieważ wszystko da się wytłumaczyć poza 1 strzałem bez recoila :)

Kolodziej

Użytkownik
dla mnie to w ogole nie ma sensu, czekałem tylko z ekipą żeby wbił ktoś lepszy żeby mozna było sie postrzelac, żeby bylo jakieś wyzwanie. Nawet jak gadalem z Sythe i pytalem sie czy beda tu grali i odpowiedział że raczej tak to sie cieszylem że będzie jakas konkurencja.dla mnie ta gra jest tylko 4fun

Kolodziej

Użytkownik
Mozna sie spytac Sythe czy jak sie strzelalismy to byłem dpalony,więc jezeli w trudniejszych walkach byłem czysty to nie rozumiem czemu akurat teraz miałbym sie "odpalac"

Ben

Użytkownik
dobra 90% administracji sra tu banowac cziterow bo degrada dostana,prawda jest taka ze nikt ci czitow nie udowodni chcecie to odbanujcie sobie go ale dla mnie to jest hax nie bede chodzi przez caly dzien i nagrywał,to wasza robota,zrobcie sobie konta admina z cheatami bo w inny sposob nie udowodnisz mu tego moge sie tylko wkur... ze ktos ma czity a administracja ma w dupie to czy zbanuje czy nie bo i tak nie gra a jak gra to na vanishu sobie biegaja

Status
Zamknięty.
Do góry