[Odrzucone][JuniorMod] CurtChan

Status
Zamknięty.

CurtChan

Użytkownik
Nick kandydata: CurtChan
Wiek kandydata: 19
Jak długo grasz u nas?: Kilka/kilkanaście miesięcy, głównie PEI, Yukon.
Dlaczego Ty?: Wypowiadam wojne cheaterom. :D Służę zawsze pomoca nowym graczom. Gram w godzinach w których, z tego co widze, rzadko jest jakiś moderator (przeważnie między 16:00 - 03:00, w ciagu ostatnich paru dni spotkałem jednego, który po chwili i tak wyszedł.. Co lepsze, było to godzine po tym jak zjechał wszystkich cheater...).
Co wniesiesz do ekipy?: Spokój, opanowanie, doświadczenie, pomoc w wielu dziedzinach.
Steam_ID: 76561198109803010 | STEAM_0:0:74768641 | http://steamid.co/u/curtchan

Dodatkowo:
- przez około rok byłem jednym z głównych moderatorów w grze Robocraft (być może nie którzy znaja). Więc napewno jakieś doświadczenie mam... ;)

Marny7000

Dobrze znany
Byłeś moderatorem Robocrafta ? Z tego co wiem to Robocraft nie ma jako takich modów a głównie programistów itp. co daje mi do myślenia na czym polegała twoja moderacja w grze Robocraft. Nie widziałem Cie na serwerach ale być może to tylko ja.

CurtChan

Użytkownik
Tak jak pisałem, gram głównie w godzinach wieczornych.. :)
Ostatnio głównie na PL6 / PL7

a Robocraft owszem posiada moderatorów in-game. Ich rola sprowadza(ła) się głównie do pilnowania przed spamem na czatach, przeklinaniem (mute) oraz podczas gier jeśli ktoś cheatował a anti-cheat jeszcze nie zbyt był rozbudowany to leciały warny -> 3x warn kończył się automatycznym zawieszeniem konta. :)
http://robocraftgame.com/moderator-guidlines/lista moderatorów, widze że zaktualizowali ostatnio, bo jeszcze pare miesięcy temu wciaż na niej byłem.. :D

Forgrimox

Stary wyjadacz
Zasłużony
Postaraj się żeby więcej osób mogło Cię poznać i się o Tobie wypowiedzieć, warto żebyś posiedział na ts3 bo Cię tam nie widuje :)

Podanie odrzucam. Podanie będziesz mógł złożyć ponownie, lecz postaraj się o dużą ilość pozytywnych ocen. Byłeś już moderatorem więc to dla Ciebie na plusie:)

Forgrimox

Stary wyjadacz
Zasłużony
Przyczyny odrzucenia podania: Jedno lub więcej z wymienionych powodów
1. Zbyt mało przegranych godzin w unturned
2. Nie spełnianie wymagań wiekowych! (Minimum 16+)
3. Za dużo oceń na "NIE"

Status
Zamknięty.
Do góry