[Odrzucone][JuniorMod] PrOtEnix

Status
Zamknięty.

minster1910

Użytkownik
Nick kandydata:PrOtEnix

Wiek kandydata:16

Jak długo grasz u nas?:2 mies..

Dlaczego Ty?:Chce Wnieść Spokój na serwerach Unturend.pl .Jestem Odpowiedzialna osoba, Jestem Sprawiedliwy, Mam Ponad 300 Godzin przegrane w te grę, i chce przynieść radość graczom naszych Serwerów.

Co wniesiesz do ekipy?:milosci radosci i wszystkiego co sie da :)

Steam_ID:http://steamcommunit...61198156324172/ vaca mam w cs go :p

BY PrOtEnix

Arron

Dobrze znany
Pozwolę sobie nie argumentować swojego głosu na nie, ponieważ otrzymałbym ostrzeżenie odnośnie obrażania graczy na forum publicznym.

Jednakowoż pragnę zauważyć, że osoby karane lub podejrzewane kiedykolwiek o oszukiwanie w jakiejkolwiek grze w jakikolwiek sposób, a także łamiące regulamin serwerów i budowania mają mizerne szanse na dostanie się do moderacji. "Mizerne" w rozumieniu "żadne".

@Edit:

Do poniższego też się nie przyznaję... Ale znalazłem 4 błędy językowe, dwa ortograficzne, kilka fleksyjnych, leksykalnych, frazeologizm i jeden rzeczowy...
Miłego poprawiania ;x

Milka

Dobrze znany
Jestem pod wrażeniem Arron, twojej spostrzegawczości mianowicie błędów, które niechcący popełniłem. xDD
Zwracając się do protenixa jestem na wielkie Nie.
Ponieważ: jesteś niekulturalny, agresywny, kłamiesz, pamiętam wiele innych akcji, których nie będę wymieniał, ponieważ jest tego bardzo dużo.
JESTEM NA WIELKIE NIE !!.

VVunder

Użytkownik
Protenixa znam dość długo, może miał kilka odpałów w grupie ale to spoko ziomek (choć nie pomógł w zadaniu z angielskiego)
KidModem nic takiego nie narobi więc na okres próbny moźna go wziąść
Jestem na TAK

szobu96

Stary wyjadacz
Zasłużony
Przyczyny odrzucenia podania: Jedno lub więcej z wymienionych powodów
1. Zbyt mało przegranych godzin w unturned
2. Nie spełnianie wymagań wiekowych! (Minimum 16+)
3. Za dużo oceń na "NIE"

Status
Zamknięty.
Do góry