[Odrzucone][JuniorMod] Wernoch

Status
Zamknięty.

Wernoch

Użytkownik
Nick kandydata: Wernoch

Wiek kandydata: 17 lat.

Jak długo grasz u nas?: Grałem non stop w wakacje, obecnie wchodzę sobie raz na jakiś czas pograć, pobudować bazy itd. Można przyjąć że gram już jakieś 6 miesięcy. Niedługo będą ferie zimowe z tego powodu też będę bardzo aktywny.

Dlaczego Ty?: Mam ogromne doświadczenie w Unturned. Siedzę średnio na ts3 po 4-10 godz. Na wszystkich moich kontach mam około 2k godzin. Byłem już administratorem na innej serwerowni. Posiadam na swoim koncie ponad 100 słusznych banów za cheaty i 60 gb scrneen i filmów dowodowych. Nie banuje bez totalnej pewności. Eaglefire z magazynkiem 21 pocisków w słoneczny dzień na plaży w Pei, pzdr dla kumatych. :D

Co wniesiesz do ekipy?: Nie wiem co wniosę na pewno nic złego. Przeklinanie nie jest w moim stylu więc można powiedzieć że dobre maniery. ^_^

Coś o sobie?: Siedzę w domu, nie wychodzę na dwór. Moją ulubioną przekąską jest śledź w suszonych pomidorach najlepiej w oleju. Nałogowo oglądam anime.

Steam_ID: http://steamcommunity.com/id/wernoch/

Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Wernoch

Użytkownik
No jestem adminem na Zgame ale podoba mi się wasz system komend i balans punktów. Mam zamiar być aktywny na obydwu serwerowniach. Jako admin na Zgame nie mogę wgl grać...

PS. DzikTaktyczny dostał perm na Zgame za sprzedawanie pnkt.

DzikTaktyczny

Użytkownik
Kurde wernoch 200 euro prawie wyciagnałem warto było :D a tutaj podanie złożyłem miesiąc przed degradem tam XD

Bez sensu jest zakaz sprzedazy punktow ktore SAM ZDOBYLEM PODCZAS GRY

No ale cos Luxar to 15 grubasek nie majacy kolelgow to chociaz pieniazku musza mu sie zgadzac

//dzony
+2 punkty za pisanie posta pod postem

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Przyczyny odrzucenia podania: Jedno lub więcej z wymienionych powodów
1. Zbyt mało przegranych godzin w unturned
2. Nie spełnianie wymagań wiekowych! (Minimum 16+)
3. Za dużo oceń na "NIE"

Status
Zamknięty.
Do góry