Sandbox Odrzutowce dla vipów i donatorów.

Tomskyy

Użytkownik
Każdy na serverze się cieszy że pojazdy są za darmo! Ale z odrzutowcami to lekka przesada. Każdy lata kręci się jak wiertarka i strzela. Nie ma się gdzie uchronić, nie ma jak go zastrzelić. Jedyna opcja to wystrzelić celnie cały magazynek od Grizzly. Zamiast grać normalnie, to ciągle odrzutowce. Naprawdę to wkurza. Jest to tylko propozycja i post nie ma na celu nikogo urazić.

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Administrator Serwera Survival
Każdy na serverze się cieszy że pojazdy są za darmo! Ale z odrzutowcami to lekka przesada. Każdy lata kręci się jak wiertarka i strzela. Nie ma się gdzie uchronić, nie ma jak go zastrzelić. Jedyna opcja to wystrzelić celnie cały magazynek od Grizzly. Zamiast grać normalnie, to ciągle odrzutowce. Naprawdę to wkurza. Jest to tylko propozycja i post nie ma na celu nikogo urazić.
Zabić typa z jetem to żaden problem. Moim zdaniem fajnie się tak strzela. Dodaje to trochę adrenaliny gdy atakuje Cię takich kilku :D

Zero Skila

Stary wyjadacz
Zabić typa z jetem to żaden problem. Moim zdaniem fajnie się tak strzela. Dodaje to trochę adrenaliny gdy atakuje Cię takich kilku :D
mnie tam to wkurwia kiedy się zdesantuje np na więzienie i zaraz jakiś typ przyleci i mnie z jeta rozkurwi a tam za bardzo nie ma gdzie się schować , czyli według mnie jety powinny zostać ale powinni usunąć HMG

Knykciu197

Stary wyjadacz
Nwm z zasad freezzera to wiadomo że ten co zabija z jeta jest noobem. Ja bym zablokował pojazdy z hmg same w sobie. Skoro i tak serwer jest zmodowany, jestem pewien że istnieje zamiennik jeta bez hmg warzacy do 10mb

Do góry