Odwołanie Gtrka

fif007w

Stary wyjadacz
Nick ukaranego: Zubek(Filip Datkowski) 4zafan(Marcello Baciwali)
Powód nałożenia kary: (jeśli nie znasz to zaloguj się na https://sklep.unturned.pl/) wybugowanie auta z policyjnego garażu perm
Wyjaśnienie: Witam chciałbym wyjaśnić całą sprawę z gtrką. Kiedyś graliśmy na surwiwalu odezwał się do nas typ, który chciał do nas dołączyć do teamu. Mieliśmy dużo osób w teamie i go nie dodalismy oraz chcieliśmy uniknąć oszusta. Poprosił o sojusz, zgodziliśmy się. Graliśmy z nim przez pewien czas. Zrajdowali nas doszczętnie, mieliśmy dużo c4 oraz broni które trzymaliśmy na postaciach. Nie chcieliśmy już grać dlatego oddaliśmy mu itemy. Jakoś 2 miesiące później odezwał się do nas i spytał się czy nie chcemy za darmo auta bo tam grał. Jak pewnie każdy zgodziliśmy się. Wtedy nie wiedzieliśmy że auto jest wybugowane. Daliśmy 3 stilki pod depo on 10 minut później podjechał do nadziejni gtrką. 2 dni później dostaliśmy permy za "wybugowanie auta z policyjnego garazu " Prosił bym o odbanowanie lub skrócenie bana. Pozdrawiam serdecznie.
Link do konta steam: https://steamcommunity.com/id/153453234321743/ https://steamcommunity.com/id/7654334653453654

Attachments

• 361 KB Wyświetleń: 39
  • 334,1 KB Wyświetleń: 39
  • 333,5 KB Wyświetleń: 34
  • 338 KB Wyświetleń: 30
  • 353,9 KB Wyświetleń: 30
  • 343,1 KB Wyświetleń: 26
  • 329,4 KB Wyświetleń: 29
  • 332,9 KB Wyświetleń: 30

xPatelnia

Stary wyjadacz
Policja RP
Chłop, który pisze do Ciebie po 2 miesiącach, nagle chce stealki a ty mu tak o dajesz? Jak dla mnie gadaliście na dsc, kolega nie chciał/nie chce tu grać, wiec powiedziałeś, żebyście pisali żeby później było, ze o niczym nie wiedziałeś

fif007w

Stary wyjadacz
Rozumiem mój błąd. Wiem że mogłem się więcej dowiedzieć na temat tej gtrki itp. Bardzo mi zależy na tym serwerze ponieważ spędziłem na nim bardzo dużo czasu i bardzo dużo wspaniałych chwil i bardzo bym prosił o skrócenie bana np do 30 dni. Naprawdę przepraszam za wszystko.

U

Usunięte konto 10795

Facet to pisał w taki sposób , że każdy czytając to połapał by się że będzie chciał wybugować furę.
Przez to ktoś stracił gtr'ke a co za tym idzie czas aby ją odzyskać.
Za czas się płaci a 50zł nie wydaje się być wygórowaną ceną.

U

Usunięte konto 10795

To po co są odwołania? Usuńcie je z forum.
Odwołujemy się głównie od banów niesłusznych , jeżeli każdy by dostał tzw. "Drugą Szansę" to byłoby to troche dziwne.
Ewentualnie można liczyć na pozytywne rozpatrzenie odwołania przy lekkich przewinieniach .
Jeżeli ktoś przykładowo zrobił rdm na 10 osobach w zgodzie to też może pisać odwołanie? zastanów się trochę zanim coś napiszesz.

Mr.Horse

Stary wyjadacz
Odwołujemy się głównie od banów niesłusznych , jeżeli każdy by dostał tzw. "Drugą Szansę" to było by to troche dziwne.
Ewentualnie można liczyć na pozytywne rozpatrzenie odwołania przy lekkich przewinieniach .
Jeżeli ktoś przykładowo zrobił rdm na 10 osobach w zgodzie to też może pisać odwołanie? zastanów się trochę zanim coś napiszesz.
Co z tego, że nie słusznie nałożony ban. Niech sobie kupi UB.

U

Usunięte konto 10795

Co z tego, że nie słusznie nałożony ban. Niech sobie kupi UB.
Co niesłusznie? facet wiedział dobrze że typ który mu oferował gtr'ke ją wybuguje , pisząc że ją chce niejako przyczynił się do jej wybugowania.
Jak dla mnie jedna jak i druga strona dobrze wiedziała co robi więc w tym przypadku ban został nałożony słusznie.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kenaji

Użytkownik
Fif byl jedna z najbardziej znanych osób. To dzieki niemu zaczalem tu przygode on dal mi sens do grania wytlumaczyl mi co i jak powiedzial gdzie zarabiac itp. Gralismy dniami i nocami a teraz chcielibysmy odnowic stara przyjazn jestem na tak :C
Post automatically merged:

I jak na moje oko to bana mozna skrocic do mies lub dwoch

Do góry