Odwołanie od bana Survival Unturned.pl

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Administrator Serwera Survival
to po co jest wgl odwoływanie sie od bana w takim razie skoro ban to ban ?
Odwołania są po to by gracze mogli odwołać się od niesłusznego według nich bana bądź starego bana za głupotę (bo takie też są). Administracja też nie zawsze wie wszystko i również popełnia błędy więc często odwołania pomagają. No ale jeżeli ktoś cheatuje albo grzebie w plikach gry i tak jak przykładowo Karma usuwa sobie drzewa to według mnie nie ma sensu pisać odwołania. Co prawda nie są to cheaty ale no grzebanie w plikach gry można pod to podpiąć bo nie mając drzew widzisz osoby które tak naprawde za nimi stoją - można więc spokojnie nazwać to WallHackiem.

63AMG

Użytkownik
Odwołania są po to by gracze mogli odwołać się od niesłusznego według nich bana bądź starego bana za głupotę (bo takie też są). Administracja też nie zawsze wie wszystko i również popełnia błędy więc często odwołania pomagają. No ale jeżeli ktoś cheatuje albo grzebie w plikach gry i tak jak przykładowo Karma usuwa sobie drzewa to według mnie nie ma sensu pisać odwołania. Co prawda nie są to cheaty ale no grzebanie w plikach gry można pod to podpiąć bo nie mając drzew widzisz osoby które tak naprawde za nimi stoją - można więc spokojnie nazwać to WallHackiem.
Według mnie warto zaznaczyć iż Karma to dobry kucharz i może upiec dobre ciasto Murzynek dla każdego za unbana

Storm

Dobrze znany
ale juz tak nie robie i sie zmienilem na innej serweroni pvp gram normalnie mozesz zapytac shakilla.

Krenos

Stary wyjadacz
Skoro grzebałeś w plikach gry w pełni świadom tego co robisz i jakie są konsekwencje to wydaje mi się, że nie ma za bardzo ratunku dla ciebie.
I nie zaslaniaj się tym że "mój ziomek potwierdzi ze sie zmieniłem" bo nie ma to najmniejszego sensu.

Do góry