Odwołanie od bana za kampienie od wandera

Status
Zamknięty.

KRÓL ŻYDA

Użytkownik
Styczeń 17, 2020
20
2
18
Steam
76561198273952930
Witam przychodzę dzisiaj z pewnyn problemem o 20 dostałem bana za kampienie od Pana Admina Wandera za kampienie niedawno obejrzalem jedyny dowód na to że Kampiłem na bazie o widać tam jedynie jak raz zabijam z bazy chłopa co był na bazie obok i Kampił mi na dach bp niedawno przewiercili i nie dawali odbudować. Admino dostawali tykko nagranie jak my do nich walilismy w sensie mój team mate d.d ale nie wysłali swoich akcji jak kampili na naszej bazie na nas i na innych jak kampili na naszego hatcha ze swojej bazy. Widać też inne dwa fragi w moim wykonaniu i nie ma dowodu że zabiłem ich z dachu . Osoby takie jak hahdupajadiu i karol uchman wtedy zabilem zza drzewa z ziemi. Prosze o ub albo zmniejszenie bana do 12 h za zabicie jednej osoby

63AMG

Użytkownik
Luty 11, 2020
3
0
16
Steam
76561198810900183
Witam jestem sojusznikiem pana@ i moge potwierdzic że ekipa marka kampila im na baze i nie dawała im jej odbudowac bo co gdy tylko wyszli dostawali odrazu kulkr w łeb od szona i ekipy z bazy

myszka<3

Dobrze znany
Październik 13, 2017
36
6
43
17
Steam
76561198254983042
Tu haha dupa Jasiu widać było cie na bazie plus potem wbilismy tam znowu i znowu zabijałeś z bazy nwm przez was niemożna lootowac militarki ani robić pvp jestem za NIE

KRÓL ŻYDA

Użytkownik
Styczeń 17, 2020
20
2
18
Steam
76561198273952930
Tu haha dupa Jasiu widać było cie na bazie plus potem wbilismy tam znowu i znowu zabijałeś z bazy nwm przez was niemożna lootowac militarki ani robić pvp jestem za NIE
Po pierwsze ja bylem za wami za drzewem oboje byliscie za gorka za ktora nie widac z bazy bo patrzylem pozniej a na dachu biegal fmb
Post automatically merged:

Po pierwsze ja bylem za wami za drzewem oboje byliscie za gorka za ktora nie widac z bazy bo patrzylem pozniej a na dachu biegal fmb

.D.D.

Użytkownik
Marzec 19, 2020
19
0
6
Steam
76561198806125911
Witam przychodzę dzisiaj z pewnyn problemem o 20 dostałem bana za kampienie od Pana Admina Wandera za kampienie niedawno obejrzalem jedyny dowód na to że Kampiłem na bazie o widać tam jedynie jak raz zabijam z bazy chłopa co był na bazie obok i Kampił mi na dach bp niedawno przewiercili i nie dawali odbudować. Admino dostawali tykko nagranie jak my do nich walilismy w sensie mój team mate d.d ale nie wysłali swoich akcji jak kampili na naszej bazie na nas i na innych jak kampili na naszego hatcha ze swojej bazy. Widać też inne dwa fragi w moim wykonaniu i nie ma dowodu że zabiłem ich z dachu . Osoby takie jak hahdupajadiu i karol uchman wtedy zabilem zza drzewa z ziemi. Prosze o ub albo zmniejszenie bana do 12 h za zabicie jednej osoby
miałem tak samo gildia obok strzelała do nas po rajdzie a my się tylko bronilismy
mam tylko ss z platformy jak nam wskakują na baze

to była rampa po której nam wchodzili na baze

Attachments

.D.D.

Użytkownik
Marzec 19, 2020
19
0
6
Steam
76561198806125911
dali nagranie że co wbijają nam na baze i ich zabijamy?

czy że jak próbójemy się zebrąc walą do nas z mapli z bazy

jak się popytasz to 50%serwera powie ci że Szon zabił ich z bazy

a pozatym nie da się grać jak szon i zmifex mają 2 gryzlaki i siędzą na bazie i czekają aż ktoś z nas albo bęzie na mili albo na górze bazy :D

i prosił bym chociaż o zmniejszenie bana do 12-24h

Ostatnia edycja:

Wander

Administrator Serwera Survival
Maj 2, 2016
280
113
58
18
Legnica
Na nagraniu jest jak zabijacie z bazy, a po drugie kiedy was zbanowałem cały serwer się ucieszył i gadali mi, że cały czas strzelacie z bazy i nie da się nawet militarki zlutować. Kiedy naskakuje na was cały serwer i każdy mówi to samo to jednak jest coś w tym.

KRÓL ŻYDA

Użytkownik
Styczeń 17, 2020
20
2
18
Steam
76561198273952930
Na nagraniu jest jak zabijacie z bazy, a po drugie kiedy was zbanowałem cały serwer się ucieszył i gadali mi, że cały czas strzelacie z bazy i nie da się nawet militarki zlutować. Kiedy naskakuje na was cały serwer i każdy mówi to samo to jednak jest coś w tym.
ale to nie ja
i po drugie na nagraniu widac tylko 1 frag nie 3
wiec mozesz mnie ub dac albo bic do mnie na ts i pogadamy
@Wander
albo zmniejsz do dzis do 17 np

KRÓL ŻYDA

Użytkownik
Styczeń 17, 2020
20
2
18
Steam
76561198273952930
ale to nie ja
@Wander
boja sie czuje własnie pokrzywdzony ze dajesz takie bany za 1 fraga
bo dwóch mi innych co na nagraniu są nie udowodnisz

ale to nie ja
@Wander
i po pierwsze nie kazdy tylko 2 ekipy co nas rajdowały
to nie wiem ja powiem że oni cały czas kampią zbanujesz ich teraz

Wander

Maj 2, 2016
280
113
58
18
Legnica
boja sie czuje własnie pokrzywdzony ze dajesz takie bany za 1 fraga
bo dwóch mi innych co na nagraniu są nie udowodnisz
Piszesz, że nie strzelasz z bazy po czym teraz napisałeś, że zabiłeś jedną osobę ... Przestań kręcić bo każdy wie jaka jest prawda. Ban słuszny. Zamykam.

Status
Zamknięty.