Odwołanie

Tomasz Kopytko

Użytkownik
Bana masz za wyzywanie mnie i uzywanie moich prawdziwych danych.Ban jest czasowy
Nie wiem nawet jakie są twoje prawdziwe dane i czemu gadasz że cię wyzywałem nie podając żadnych dowodów? Skoro to widziałeś to daj ss'y z gry lub logów a jak dostałeś to od kogoś to powinieneś go na forum wysłać jak mnie gdy dostałem RDM'a i ci dałem nagranie na PM a nie nie dając mi możliwości wytłumaczenia się mnie banujesz...

Tachanka

Administrator Forum
Członek Załogi
Policja RP
Policja RP - Szef
Nie wiem nawet jakie są twoje prawdziwe dane i czemu gadasz że cię wyzywałem nie podając żadnych dowodów? Skoro to widziałeś to daj ss'y z gry lub logów a jak dostałeś to od kogoś to powinieneś go na forum wysłać jak mnie gdy dostałem RDM'a i ci dałem nagranie na PM a nie nie dając mi możliwości wytłumaczenia się mnie banujesz...
po co tracić czas i tłumaczyć sie komuś który sam nie wie co pisze

Kroganin

Stary wyjadacz
tachanka ale wiesz to trochę wina mejdiego że ze dał nick podobny to jego nazwiska. -_-
Jak wielkim trzeba być przegrywem, żeby szukać czyiś PI, bo was wkurza w grze? Wchodzicie na nowy poziom spierdolenia. Kurwa w ogóle co to za argument, że wam się myli jego nazwisko z nickiem wtf?

Tomasz Kopytko

Użytkownik
Fajnie mejdi że kłamiesz pisząc że cie wyzywałem... Ja nawet nie wiedziałem że ******* to jego nazwisko, myślałem że to jego ksywka a pierwszy raz spotkałem się z tym gdy został tak nazwany na czacie publicznym właśnie i nikt wtedy nie dostał bana, połowa osób na serwie ciebie tak nazywa ale banujesz tylko wtedy kiedy jest to ktoś kogo chcesz wkopać xD. Do tego masa wyzwisk z mojej strony poleciała nie? "Many Zjebany" i 10 dni bana... za to mute powinienem dostać co najwyżej...

Do góry