Odwołanie :)

funnypl3

Stary wyjadacz
Nick ukaranego: Bartek karabeusz
Powód nałożenia kary: anty rajd
Wyjaśnienie: stałem sobie spokojnie przed domem i nagle podjechała policja mejdi/rysiu/lesiak i mówią ze mam wyjść z domu wyszedłem i zapytałem o co chodzi poprosił o dowód po czym zacząłem uciekać w stronę domu a mój kolega zaczął strzelać po czym po rozwaleniu policji po 2 min (około)można podesłać nagranie dostałem bana za anty rajda i nie dostałem żadnej informacji ani na czacie ani na steam i nie dostałem nawet minuty na ściągnięcie tego. I zapewniam ze nie było to celowe lagowanie mapy bo po prostu nie widziałem że nie można tak robić a wystarczyło napisać i po 2 min tego by nie było a ja z pokorą bym to przyjął.
I chciałem wyjaśnić to na ts na max2 z mejdim ale mejdi niestety stwierdził ze nie ma co wyjaśniać wiec szkoda chciał bym wrócić na serwer i to tyle.
10. Umyślne lagowanie mapy - 24h za pierwszym razem do perma przy następnych.
Osoba mająca odpowiednie uprawnienia ma prawo do usunięcia lagujących struktur oraz ma obowiązek do powiadomienia na czacie serwera PL 10/steam jeśli to możliwe osoby, której struktury lagują serwer. Przyjmujemy, że właściciel ma 30 minut na usunięcie ich i uniknięcie lub nadzwyczajne złagodzenie kary (decyduje osoba banująca).
Link do konta steam: https://steamcommunity.com/id/asdasdasdasadsasdasdasdas?fbclid=IwAR1ADagv-e-eWJQ6W8leHbxuRYIJRIzsuOSpUKAyzADtgTibV5xMlkFkH-E

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Karabeusz nie raz już był upominany na tej edycji za takie rzeczy.
Administracja nie ma obowiązku upominać go za każdym razem bo wtedy mógłby sobie co 30 minut budować takie coś.
Nikt się nie splakal po prostu widzieliśmy te wasze zabudowy przez to że u nas wasze drzwi były otwarte bo mieliśmy buga i w sumie dlatego też nas zabiliście bo strzelaliśmy tak naprawdę w zamknięte drzwi i nie dostawaliście obrażeń.
Pozdrawiam

Karabeusz nie raz już był upominany na tej edycji za takie rzeczy.
Administracja nie ma obowiązku upominać go za każdym razem bo wtedy mógłby sobie co 30 minut budować takie coś.
Nikt się nie splakal po prostu widzieliśmy te wasze zabudowy przez to że u nas wasze drzwi były otwarte bo mieliśmy buga i w sumie dlatego też nas zabiliście bo strzelaliśmy tak naprawdę w zamknięte drzwi i nie dostawaliście obrażeń.
Pozdrawiam
elo wpierdol sobie bana na 3 dni za próbę wykorzystania błędu gry

antidid

Stary wyjadacz
VIP
Osoba mająca odpowiednie uprawnienia ma prawo do usunięcia lagujących struktur oraz ma obowiązek do powiadomienia na czacie serwera PL 10/steam jeśli to możliwe osoby, której struktury lagują serwer. Przyjmujemy, że właściciel ma 30 minut na usunięcie ich i uniknięcie lub nadzwyczajne złagodzenie kary (decyduje osoba banująca).
MA OBOWIĄZEK i decyduje osoba banujące coś tu kurwa jest zjebane według mnie

MA OBOWIĄZEK i decyduje osoba banujące coś tu kurwa jest zjebane według mnie
chyba mało grasz tutaj żeby nie znać innego regulaminu który zmienia się z minuty na minute w zależności od sytuacji

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
to się kurwa zdecydujcie czy masz obowiązek powiedzieć czy decydujesz to osoba banujaca
Nie mogłem się zdecydować
Post automatically merged:

to się kurwa zdecydujcie czy masz obowiązek powiedzieć czy decydujesz to osoba banujaca
Osoba mająca odpowiednie uprawnienia ma prawo do usunięcia lagujących struktur oraz ma obowiązek do powiadomienia na czacie serwera PL 10/steam jeśli to możliwe osoby, której struktury lagują serwer.

I tu jest kropka rozumiesz? Mam obowiązek powiadomić o tym że struktury zostały usunięte. I tak też zrobiłem.

Przyjmujemy, że właściciel ma 30 minut na usunięcie ich i uniknięcie lub nadzwyczajne złagodzenie kary (decyduje osoba banująca).

O złagodzeniu kary decyduje administrator. Jest wyraźnie napisane. Ja zadecydowałem że dam mu bana na 24h.

Ostatnia edycja:

funnypl3

Stary wyjadacz
Przyjmijmy, że właściciel ma 30 minut na usunięcie ich i uniknięcie lub nadzwyczajne złagodzenie kary ja tu widze wybór i nie widzę opcji bna 24 h i kłamiesz bo nie byłem na tej edycji upominany za to ani razu zgaduje że skoro znów rzucasz takie uzasadnienie masz dowód na to że tak faktycznie było prawda ?

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Przyjmijmy, że właściciel ma 30 minut na usunięcie ich i uniknięcie lub nadzwyczajne złagodzenie kary ja tu widze wybór i nie widzę opcji bna 24 h i kłamiesz bo nie byłem na tej edycji upominany za to ani razu zgaduje że skoro znów rzucasz takie uzasadnienie masz dowód na to że tak faktycznie było prawda ?
Oczywiście że tak było gdy miałeś dom w zgodzie obok safezona. Wraz se swoją grupa często mieliście jakieś nielegalne nadbudowy.

O złagodzeniu kary decyduje osoba banujaca. Jest to napisane w (nawiasie). Czyli w tym wypadku ja.
Nie złagodziłem Ci kary po prostu.

funnypl3

Stary wyjadacz
Oczywiście że tak było gdy miałeś dom w zgodzie obok safezona. Wraz se swoją grupa często mieliście jakieś nielegalne nadbudowy.

O złagodzeniu kary decyduje osoba banujaca. Jest to napisane w (nawiasie). Czyli w tym wypadku ja.
Śmieszne jest to ze wyciągasz to że odnosisz się do momentu w którym nie grałem nawet w tamtej grupie nie upominałeś mnie i nie potrafisz pokazać zadnego fizycznego dowodu ze tak było to że upominałeś lesia czy tam kogo jest ten blok to idzie na ich konto a nie na moje czemu ja odpowiadam za coś do czego nawet nie miałem dostępu tak samo mogę stwierdzić że to co robicie na depo "ragi + ta zabudowa pokoju rysia i patelni" to umyślne lagowanie serwera ponieważ tam tez są postawione identycznie drzwi i ściana jest zbudowna z plate. ale pamiętajmy są równi i równiejsi :)
Post automatically merged:

hah bo nie dałeś mi nawet minuty aby to ściągnąć wystarczyło by 60 sec i by tego nie było i zapewniam ze to by tam nie wróciło jak starasz się to zasugerować gram co dzień po około 10h po co miał bym to znów stawiać aby bana wyrwać ?

Ostatnia edycja:

funnypl3

Stary wyjadacz
@mejdi ale dziękuję za wyjaśnienie sprawy z bmw bardzo mnie cieszy ze to zostało to już rozwiązane a i pytanko czy jeżeli jestem za to poszukiwany bo z tego co patelnia mówił to za to bmw wpisał mnie do poszukiwanych i czy jest możliwość tego usunięcia ?

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
@mejdi ale dziękuję za wyjaśnienie sprawy z bmw bardzo mnie cieszy ze to zostało to już rozwiązane a i pytanko czy jeżeli jestem za to poszukiwany bo z tego co patelnia mówił to za to bmw wpisał mnie do poszukiwanych i czy jest możliwość tego usunięcia ?
Nie wyjaśniłem sprawy z bmw właśnie.Podobno sie przyznales do kradziezy

Do góry