Oporowiec Bagietson

mejdi

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Zasłużony
Powiedz mi, gdzie cie zaatakowałem w ostatnim poście? Używam wielu argumentów, ich definicje znajdziesz w internecie. Nie atakuje cie, tylko śmieszy mnie twoja postawa. Podobno najlepszą linią obrony jest atak, a ja i tak wolę normalnie odpowiadać na twoje śmieszne zaczepki. W końcu śmiech to zdrowie. Dlatego jeżeli uważasz, że jestem osobą impulsywną to chciałbym cie zaprosić na jakiś kanał głosowy abyśmy mogli porozmawiać. Pośmiejemy się razem. Jeśli nie jesteś zainteresowany to odpuść sobie prowokowanie i inne akcje szkalujące.
Ale ludzi nie interesuje chyba moja osoba bo to nie moje podanie. Tak dla przypomnienia. Najlepsza. Obrona jest atak ale w twoim przypadku wyszło to tak 2/10.gdyby to był inny temat pewnie mógłbyś się wykazać. Ale we własnym podaniu to tak średnio chyba co :D

Ale ludzi nie interesuje chyba moja osoba bo to nie moje podanie. Tak dla przypomnienia. Najlepsza. Obrona jest atak ale w twoim przypadku wyszło to tak 2/10.gdyby to był inny temat pewnie mógłbyś się wykazać. Ale we własnym podaniu to tak średnio chyba co :D
To nie matura, nie bronie niczego. Moim zdaniem wyszło zajebiście, a twoje zdanie i opinia na ten temat mnie nie interesuje.

Do góry