Perm za nic

Panda

Użytkownik
Nick ukaranego: Panda Grande
Powód nałożenia kary: RolePlay:Rdm
Treść bana: pomoc w rdm
Czas: PERM:perm
Ban od: 2020-04-19 11:39:39
Wyjaśnienie: poszłem sobie spac a kolega rdm zaczoł robic i rano wbijam to pacze dsc sobie i mój kolega pisze ze bana mamy i nwn jakim cudem pomagałem

noskill 198

Stary wyjadacz
Zasłużony

Panda

Użytkownik
nie dał do auto schował i nic mi nie dał potem mnie zabił i wzioł mój stach przez banem
Post automatically merged:

noskill ale ja mu nie pomagałem on raczej mnie i moją całą druzyne zabił i wzioł kazdą bron oa nas

i po 1 zabili mnie a po drugi oni mnie rdmowali mam film jak mnie zabiją w moim domu a ja ani 1 broni nie mam @noskill 198

PIMPEK

Stary wyjadacz
Policja RP
nie dał do auto schował i nic mi nie dał potem mnie zabił i wzioł mój stach przez banem

noskill ale ja mu nie pomagałem on raczej mnie i moją całą druzyne zabił i wzioł kazdą bron oa nas

i po 1 zabili mnie a po drugi oni mnie rdmowali mam film jak mnie zabiją w moim domu a ja ani 1 broni nie mam @noskill 198
potwierdzam

Panda

Użytkownik
i po za tym zabili mnie a ja nic z tym nie robiłem a potem masówka pod moim domem mam nagrane jak wszyscy kampią i strzelają w zielonej a ja nic nie mam i nawet w tym filmie pokazuje co mam w lockerach

tam masz jak mnie zabili bez powodu a ja to Panda Grande

@noskill 198 @noskill 198

a potem chcial cos powiedziec i zaprosilem i odwalal i go wywalilem

stachu wywalil wilcka jak zabil kaliego i potem cos chcial powiedziec ale zaczol odwalac i go wywalilem'

Ostatnia edycja:

antidid

Stary wyjadacz
Policja RP
To w końcu spałeś i cie nie było czy tam byłeś?
Panie dzony on tam był wiele osób to potwierdzi bo jakieś 10 osób oblegało ich dom za rdm i kradzież w tym ja. Zabijał ludzi a gdy ginął wracał z bronią i atakował od tyłu. A potem poszedł ma safe zone i się logował i wylogowywał by zobaczyć ile ludzi jest obok domu. I dlaczego dostał unbana? on powinien ciągle mieć perma bo nie oddał skradzionych rzeczy.

o i mam pytanie co oznacza "na głównym mam omegę" https://media.discordapp.net/attachments/699266335170887762/701414246151356436/Deadpool_kali_-_Discord_19.04.2020_14_49_11.png?width=1082&height=588 na tym zdjęciu bo tak przeglądałem i mnie zaintrygowało to.

Ostatnia edycja:
Do góry