Perm za nic

Nick ukaranego:Krecik
Powód nałożenia kary: (jeśli nie znasz to zaloguj się na https://sklep.unturned.pl/)Podobno Bugowanie gry
Wyjaśnienie:Nie wiem jak sie wyjaśniać dokladnie ponieważ nie wiem z jakiej racji bana dostałem.Grałem se normalnie z kolegą a tu nagle jeb i perma mam i nie dostałem żadnych wyjaśnien dlaczego go dostałem wiec wchodze na sklep i pisze mi ze bugowanie gry tylko szkoda ze żadnej gry nie bugowałem se normalnie grałem. Wiec prosze o ub. Bo już mam dosyć dostawania banów za nic.
Link do konta steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198328969566/

Administracja twierdzi że bugowales to znaczy że bugowales.
Pozdrów ekipę cziterkow :)
kurde chłopie wez sie ogarnij jaką ekipe chiterów kapsia za chitera uważasz no kurde.No i skąd że bugowałem co miałem bugować daj mi dowody i jak byś mógł sie ode mnie odwalić to byłbym wdzięczny
Post automatically merged:

Administracja twierdzi że bugowales to znaczy że bugowales.
Pozdrów ekipę cziterkow :)
Jako iż cała adm uważa ze latałem z wyjebanymi teksturami to niech dadzą mi dowody i sie nie wychylają jak niewiedzą.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Policja RP - Szef
Chłopie Twoi kumple latali. Ty siedziałeś na ich streamie nikomu nic nie zgłosiłeś. Cały czas siedzisz z nimi na discordzie i gadacie o tych texturach. Ostatnio nawet ktoś ssa wrzucał. Cały czas się tam udzielasz ze swoimi kolegami cziterami.
Nikt nie powiedział że bugujesz.
Współpracujesz jesteś tak samo karany. Pozdro

Chłopie Twoi kumple latali. Ty siedziałeś na ich streamie nikomu nic nie zgłosiłeś. Cały czas siedzisz z nimi na discordzie i gadacie o tych texturach. Ostatnio nawet ktoś ssa wrzucał. Cały czas się tam udzielasz ze swoimi kolegami cziterami.
Nie udzielam sie już z nimi a po drugie mówisz ze nikt nie mówił że buguje to dla czego mam perma za bugowanie? ps odsiedziałem pieprzony 1mis bana za to i sie ogarnołem od tamtej pory chciałem wszystko zapomnieć a tu negle perma dostałem kurde

Ej wgl ja z nimi na dsc nie siedze od bardzo dawna jak dostaleś tam film to ja poprostu siedziałem na dsc i z nimi gadałem a gadać może każdy ja rozumem że ludzie odwalają jak i ja oraz jak i ty każdy znas no ale ja jakoś nigdy przez tekstury nie przechodziłem tylko gadałem przez tydzień na discordzie. I z jakiej racji ja mam miec bana jak oni nie robiłem tego co oni tylko bylem na pieprzonym dsc i jak przed tem mówiłem, że wziołem 4butelki za które dostałem 1 miesiąc bana którego odczekałem wiec ja cie już nie rozumiem.

Do góry