Podanie dotyczące rekrutacji do PolicjiRp

Nick: Fiodor Gavryluk
Majątek (konto/domy/pojazdy): Powyżej 150k plus kilka domów plus dodge
Kilka słów o sobie: Cześć jestem Kacper mam wiele zainteresowań takich jak między innymi siatkówka, ASG, jazda na rowerze ale również jestem w tym procencie ludzi którzy nałogowo czytają książki (Jestem również w trakcie pisania własnej powieści). Można się domyślić że kogoś, kogo interesuję ASG jara również wojsko. Moim życiowym marzeniem jest dostanie się do Akademi wojsk Lądowych we Wrocławiu. Chce się dostać do policji ponieważ szukam wyzwań, zwykła gra na serwerze to bieganie zbieranie i tak w kółko. Chce odbywać więcej interakcji z ludźmi (z poziomu RP), pomagać im, ale również bronić przed złem czyhającym za każdym rogiem. Poza tym jestem Przybocznym w drużynie harcerskiej oraz prowadzę sesje RPG dzięki czemu nabyłem doświadczenie w kwestii organizowania i przeprowadzania przeróżnych eventów, które urozmaiciłyby codzienne serwerowe życie. Nie licząc tego wszystkiego jestem odpowiedzialnym, karnym i konsekwentnym człowiekiem który nie boi się przyznać do błędu i wykonuje powierzone mu rozkazy tak dobrze jak może. No i na dodatek jestem ogarnięty w PVP
Ile czasu tygodniowo możesz spędzić na serwerze: Minimum dwie godziny dziennie, maximum 4
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): Z różnymi osobami ponieważ gram już tu z 4-5 edycji ( w skład wchodzi choćby sebastoxx, szongaming, zyłka itd)
Spełniasz wymagania?: Jak najbardziej
Czy byłeś banowany i za co?: kilka edycji temu za rzekome bugowanie drzew (temat został wyjaśniony z administracją dzięki czemu mogłem cieszyć się dalszą grą na serwerze na tamtej edycji)
Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/profiles/76561198159689098

Do góry