Podanie na kid-moda

Status
Zamknięty.
Gra dość długo, fakt nigdy nie widziałem żeby kogoś wyzywał, dobry z niego chłopak i według mnie zasłużył (tylko nie fajnie jak rajduje z 3 innymi ekipami gdy moich ludzi na serwerze jest tylko 2...) ale ja jestem na tak

Axili

Użytkownik
Mrozik, mrozik... dobry gracz, nie wyzywa, stara się pomagać ale nikt go nie lubi za to że jest poprostu dobry. Jeżeli chodzi o kid-moda to według mnie jest idealnym kandydatem ponieważ gra dużo i jest sobą. Jestem na tak i życzę jak najlepiej mrozikowi (i żeby ogarnął swój team XD)

Tokio Virus

Dobrze znany
Mrozik spoko morda dobry gracz prawie nie wyzywa jest na dobrej drodze do bycia ,,Kid Mod'' pozdrawiam i miłego dnia!

Tra4u

Użytkownik
Szczerze to nie wiem po co wam dzieciarnia w administracji. Po pierwsze 8 klasa i nie wiem czy pozytywną ocenę z polskiego masz. Po drugie nie wiele osób by chciało grać na serwerach gdzie w administracji pałętają się dzieci przynajmniej ja mam takie zdanie. A tak btw tak z parę miesięcy mnie nie było już na unturned.pl, ale przed tym cię nie widziałem na żadnych serwerach więc beka, że grasz 2 lata, albo ja byłem ślepy, albo ty jesteś małym kłamcą. A więc jestem na duże NIE :)

funnypl3

Stary wyjadacz
Szczerze to nie wiem po co wam dzieciarnia w administracji. Po pierwsze 8 klasa i nie wiem czy pozytywną ocenę z polskiego masz. Po drugie nie wiele osób by chciało grać na serwerach gdzie w administracji pałętają się dzieci przynajmniej ja mam takie zdanie. A tak btw tak z parę miesięcy mnie nie było już na unturned.pl, ale przed tym cię nie widziałem na żadnych serwerach więc beka, że grasz 2 lata, albo ja byłem ślepy, albo ty jesteś małym kłamcą. A więc jestem na duże NIE :)
Ja gram 6000h i tez cie nie widziałem wow czy to jest możliwe ? XD

Status
Zamknięty.
Do góry