Podanie na kid-moda

Status
Zamknięty.

mrozi1

Kid-Moderator Serwera
Nick: piotr.mrozik

Kilka słów o sobie: Mam 15 lat i mam na imię Piotrek . Lubię grać w gry , zwłaszcza w unturned. Jest to moja ulubiona gierka w która gram dłużej jak 2 lata. Jestem kulturalna osoba jak i aktywną jeżeli chodzi o granie w unta. Mam w nim 3378 godzin.

Co wniesiesz do ekipy?: Bede upominał graczy za wyzywanie ( kazdy kto gra na serwerach pl wie że na serwerach jest bardzo dużo osób, które się wyzywaj i przeklinaja). W razie jakiś wątpliwośći będę się zwracał do wyżej położonych administratorów serwera. Bede aktywną osoba na serwrach , przez co częściej będę mógł kontrolować graczy na serwerach.

Ile czasu spędzasz na serwerze?: Codziennie gram po 6-7 godzin w unturned.(W dni wolne mogę nawet dłużej)

Czy byłes banowany i za co? : tak byłem banowany, jezli dobrze pamiętam to za użycie buga gry.

Elo320

Użytkownik
Jestem na tak, ponieważ znam go długo i widzę jak pomaga nowym graczom i upomina ludzi za wulgaryzmy a z tym bugiem to według mnie to nic nie zmienia bo to nie ban za np. wyzywanie czy za farmienie monet na afk

Tabun

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
Myślę że można dać szanse
Wiek to tylko liczba na moje bardziej tu chodzi o zachowanie emocjonalne,
a co do tego buga to go nawet zgłosiłeś więc no.
Na TAK

Z tą kulturą to trochę bym pogardził jak była francja prowokowałeś moją ekipe aby wyzywała cię na czacie abyś potem mógł to zgłosić pisałeś jacy to ez nie jesteśmy i ze gramy jak totalne cioty z bazy zabijamy jak nas rajdujecie na off jestem neutralny co do podania no ale chujowe zachowanie było z twojej strony.

Status
Zamknięty.
Do góry