podanie na kid moda

Status
Zamknięty.

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Nick: Nieznany
Kilka słów o sobie: SIemanko z tej strony nieznany aka mati :) . Kilka slow o mnie hmm ogolnie jestem osoba , ktora srednio uczy sie heh , lubie wyjsc na dwor na wieczor oraz od 8 do max 24 siedze na kompie :/ Irl gram w hockeya oraz pilke , czasem tez w pinponga stolowego . Interesuje sie kompami oraz tworzeniem stron internetowych ( kilka razy robilem male strony w notatniku czy notepad++) . Wmiare ogarniam pluginy , ale nie na tyle by nimi wladac . Mialem swoj serwer w unturned , ktory byl cringem , ale no byl . Czy jestem toxicem? hmm w niektoryh akcjach niestaty tak , ale zdarza mi sie to epizodycznie. Jestem szczera osoba oraz nie wstrzymuje w sobie slow , ktore chce komus palnac . Czesto daje propozycje zmian dzonemu oraz zglaszam wszystkie bledy , ktore mi w przeszlosci sie nadazyly . Staram sie byc mily jak tylko jak moge oraz ubierac tak zdania aby nie byly krzywdzace . Umiem komus wytlumaczyc jaki popelnia blad w swoim dzialaniu oraz np powolac sie na dany pnkt z rergulaminu . Mam duzo czasu na spedzania go na plkach oraz wydaje mi sie ze moja osoba moglaby spodobac sie gracza . Jako zwykly gracz tez staralem sie przestrzegac regulaminu serwerka . Cos jeszcze o mnie hmmm bylem administratorem w roznych grach , ale nigdy w uncie i chcialbym dostac szanse i spelnic swoje te malutkie marzenie . Znam komendy administratora .
Co wniesiesz do ekipy?: Napewno duza aktywnosc na serwerach dzieki czemu wydaje mi sie ze gracze nei beda narzekac na brak administratorow na serwerze , zawsze jestem osoba , ktora wymysla szalone pomysly , wiec i ta zdolnosc moglaby sie przydac np. do nowych pomyslow na wipe . Wydaje mi sie tez , ze wniose jeszcze lepsza atmosfere niz aktualnie jest . Oczywiscie byłbym bardzo pomocnym kidmodem dla graczy na serwerze oraz staral szybko odpowiadal na zgloszenia na pv .
Ile czasu spędzasz na serwerze?: aktualnie w ogolne zanczy jak wbije to nawet 5-10 h ale tak nie wchodze , ale moge to zmienic dramatycznie w stalo aktywnosc 5-10 h
Czy byłeś banowany i za co?:
banowany bylem nie dawno bo dzisiaj , ale jest tego powod ( zara wszystko opowiem) :
1626893569491.png

jest to ban niestaty za slowa . Otoz wracajac do poprzedniej mojej tezy , wrocilem do unta po dlugiej przerwie wiedzac to , ze najzwyczajniej w swiecie nie dostalem sie do administacji ze wzgledu braku aktywnosci oraz zaangazowania . Chcialbym to wytlumaczyc tylko tak ze moim zdaniem plki umarly wiec przestalem na nich grac i w ogole odszedlem od unta . Wracajac do unta gralem w inne gierki typu lol i cs go i cala zlosc przeszla na unta . Bylo to blyskawiczne i dopiero przetarl mi oczy ban od tabuna oraz jego mocne slowa . Pozwolcie ze przecytuje oraz dam screena : "za to ze zachowac sie nie umie bo kidmoda nie dostal " , "ale teraz własnie pokazał swój poziom"
1626893815504.png

to "XD" zabolalo . Panie Tabunie wiem ze mialem duza szanse na kid moda oraz miales o mnie dobre zdanie , ale wybuchlo cos we mnie po tej przerwie oraz zachowalem sie jak sie zachowalem ( UWAGA nie musisz dawac screenow z dzisiaj panie tabunie , obstawiam ze dasz na nie , rozumiem i szanuje twoje zdanie , ale obiecuje ze to juz sie nie powtorzy [ mam tak naprawde rzadko ] . Dziekuje wszstkim osoba ktore to przeczytaly , zycze milego dnia :)

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Na nie
- mega toxic, ciągle przeklina co pokazałeś dzisiaj ma czacie na pl4
owszem ale za to jakbys byl tym bardziej aktywnym gracze a nie wipeowym to bys wiedzial ze pare miesiecy temu jak gralem pd rzad 2 miesiace w unta i ciagle na plkach to bylem bardzo kulturalny co moze potwierdzic ci wiele adminow :) Mowie zylka pekla mi , ale uspokoilem sie po banie :)
Post automatically merged:

nowosc wacho hah

dzieki waracie ze piszesz na nie bo ja napisalem pod twoim na nie xD

cookiee

Użytkownik
Ile razy mam ci powtarzać że gram dłużej niż jeden wipe? Samo to twoje wyzywanie cię skreśla na posadę kid moda. Twoje jedyne wytłumaczenie było że nie wyzywales 5 miesięcy ludzi co jest po prostu śmieszne

catshorror

Dobrze znany
Legenda
Ile razy mam ci powtarzać że gram dłużej niż jeden wipe? Samo to twoje wyzywanie cię skreśla na posadę kid moda. Twoje jedyne wytłumaczenie było że nie wyzywales 5 miesięcy ludzi co jest po prostu śmieszne
byczku nikt cie nie kojarzy nikt wiec udowodnij ze grasz o wiele niz sadza a po to wyzywanie to byl blad do ktorego sie przyznaje i nic wiecej tu tlumaczyc

byczku nikt cie z moich kolegow a gramy tu od 3 lat wiec udowodnij ze grasz o wiele dluzej niz sadzimy a po to wyzywanie to byl blad do ktorego sie przyznaje i nic wiecej tu tlumaczyc

a po 2 mowileme o tym ze jakbys byl aktywniejszym graczem a nie tylko grasz wipe na pare wipeow

PIMPEK

Stary wyjadacz
Policja RP
dzieki waracie ze piszesz na nie bo ja napisalem pod twoim na nie xD
i co ze mu napisales ? moze po prostu nie zaslugujesz na kid moda w porownaniu z nim

byczku nikt cie nie kojarzy nikt wiec udowodnij ze grasz o wiele niz sadza a po to wyzywanie to byl blad do ktorego sie przyznaje i nic wiecej tu tlumaczyc
ty myslisz ze ciebie ktos kojarzy ?

catshorror

Dobrze znany
Legenda
i co ze mu napisales ? moze po prostu nie zaslugujesz na kid moda w porownaniu z nim

ty myslisz ze ciebie ktos kojarzy ?
tak? xD osoby z rp tez pimpus tylko ze ci starzy anie nowi kdci xD bo ja na rp dawno temu gralem jak mokotowy grali i Hansa itp

pimpek nie zasluguje g,dyby nie to ze moja aktywnosc spadla dramatycznie od kad pisalem 1 podanie to jak tabun napisal dostalby bez problemowo kid moda :( , niestety ja taki wtyrwaly nie jestem jak mrozik ,zeby powalac po pare h dziennie na samych plkach :/

ok jak uwarzasz hah :)

@refresh

Ostatnia edycja:

BamboS#111

Administrator Serwerów
Administrator Serwerów
odrzucone.png

linia.png

1.Niestety za dużo głosów na NIE
2.Popracuj nad kulturką

Zbyt wcześnie napisałeś podanie od poprzedniego.
Poczekaj jakiś czas i przemyśl jeszcze bardziej swoje zachowanie.

linia.png

Status
Zamknięty.
Do góry